Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés szempontjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés szempontjából ezen a nőn már túl sok a felesleg, vagy még előnyére válik?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jún. 2. 23:38
1 2 3
 11/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ebből a képből sok minden nem látszik. A melle arányaiban a testéhez képest nem jó, a hasa ugyan laposnak látszik, de nem tudjuk, hogy pl. behúzta-e, a lába nem látszik, feneke sem. Amúgy maga a nő kedves kisugárzású, arcra szép, de borzasztóan aránytalan, legalábbis ezen a képen.
2022. jún. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tutajos. Ha értelmes lenne, összejönnék vele.
2022. jún. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden nem látszik, de számomra nem nyerő. Arcra szép, de egyébként nincs jó alakja és valószínűleg jóval nehezebb nálam, ami azért nem túl előnyös. Olyan csajjal biztosan nem lennék együtt aki nehezebb nálam.
2022. jún. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%
Jó nő. 25F
2022. jún. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%
Van rajta egy kis plusz de még bőven az egészséges mennyiségben.
2022. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Online társkeresésnél sztem ez a testalkat kicsit hátrány, mert látszik, hogy van rajta nem kevés felesleg, nem is öltözik előnyösen és a melle sem annyira hangsúlyos a nem túlzottan létező csípőjéhez képest (ezt nem fikázásból írom, én is túlsúlyos nő vagyok, és látom, hogy milyen a közízlés mostanában). Ettől függetlenül főleg offline ismerkedésnél, ha nagyon jó a kisugárzása, élettel teli, akkor valszeg nem lesz nehéz neki ismerkednie (valószínűleg nem 10/10-es izomtibi latin macsóknál).
2022. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
31%

#16


Tinderen egy ilyen nő napi 50-100 like-ot kap és pont olyan faszik fogják ezt is megdugni, mint akivel a képen pózol...

2022. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%
17: nálam a TÁRSkeresés nem egyenlő a szexpartnerkereséssel, ezért írtam azt, amit írtam.
2022. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy pocsék kép ennek megállapítására. De abból ítélve, hogy mennyire bent van a köldöke, nálam már felejtös. Viszont az én igényeim nagyok e tekintetben, nálam a sportos az ideál, akár kockás has.
2022. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nagyon előnytelen a genetikája az látszik. Nem olyan dagadt de nem jó a forma. Arcra normálnak nézem.


Azért nyugodjatok le! Van aki így is megdugja

2022. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!