Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetetlen vállalkozás megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen vállalkozás megtalálnom az ideálomat?

Figyelt kérdés

Minimum 22, max 28 éves. Magassága 164-172 cm között. Súlya 80 kg körüli legyen, de minimum 70-75, maximum 100-110. Haja színe szőke, vagy szőkés-barna. Az arca legyen szép, de ami fontosabb, ne legyen (nagyon kerek), mint a legtöbb nőnek ebben a súlyban. Ne körte alkat legyen, legalábbis ne olyan, akinek mindene vékony, de hatalmas feneke van, hanem inkább pocakos, hasra és combra hízós típus.


Nekem külsőségeket tekintve ez az álomnőm. Nyilván nem vagyok hülye, hogy addig egyedül leszek, amíg ilyen lányt nem találok, de azért mégis érdekel megnyugtatásképpen, hogy ti láttatok már olyan lányt, aki megfelel ezeknek a paramétereknek? :D


2022. jún. 2. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Rengeteg ilyen nő van, csak te nem tudod őket felszedni.
2022. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Feltudnám én, csak nem találok ilyet :D
2022. jún. 2. 14:12
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szőke kövér lányt láttam-e már? Több ezret.
2022. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%
Volt már egyáltalán ilyen csajod? Vagy csak te is a szétretusált plus size ecikre vered és sosem volt ilyen retek a közeledben sem...
2022. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, de a nők - a férfiakkal ellentétben - nagyon ritkán híznak hasra. Volt 75 kilós barátnőm, akinek teljesen lapos hasa volt. A másik szempont pedig az, hogy ne legyen kerek arca. Ennek aztán tényleg nem felel meg, csak a telt nőknek kb az 1%-a.
2022. jún. 2. 14:18
 6/18 A kérdező kommentje:
#4: ilyen még nem, de hasonló igen
2022. jún. 2. 14:19
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
A legtöbb nő iszonyat mód hízik mindenhova. Aki kövér, annak kerek az arca. Tehát te egy álomkép után loholsz.
2022. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Tinder. Engem még rondaként is like-olt 1-2 dagadt nő.
2022. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8as. Persze, mert ronda vagy!
2022. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Volt 75 kilós barátnőm, akinek teljesen lapos hasa volt."


Öhm... nem tudom, te hol élsz de még az 58-65 kilós lányoknak a környezetemben is általában szokott lenni pocakja. A lányok hasra is híznak, de emellett mellre, combra is. Persze van olyan is aki csak hasra de ritkább, viszont nem annyira ritka. Mivel az ideál pont a lapos has, ezért ilyen lányokat könyebb is felszedni, mert önbizalomhiányosak. Bárhol Európában végigmész az utcán, rengeteg ilyen csajt fogsz látni.

2022. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!