Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vállakozást vezető nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállakozást vezető nőnek semmi esélye normális párkapcsolatra, mert a férfiak megijednek tőle?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 21:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ijednék meg?
2020. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Pl nem érzed magad eléggé férfinak
2020. dec. 2. 21:15
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

Normális énképem van, és egészséges önbizalmam (mellesleg jó karrierem, és beosztásom).


Nem hiszem, hogy önmagában megijednék attól, hogy a nő vállalkozást vezet.


Az egy másik kérdés, hogy aki szerint ezért nem talál férfit, azzal általában más a probléma, csak könnyebb erre fogni, hogy "túl jó vagyok", "megijednek a férfiak egy erős/intelligens/stb" nőtől, mint szembenézni a valósággal

2020. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
De én eléggé férfinak érzem magam, túlságosan is, bárcsak kicsit lánykásabb lennék.
2020. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
fiúcskák megijednek tőle.. A valódi férfi meg örül, hogy végre talált egy életképes nőt, aki nem csak a körmét festi...
2020. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkozókkal nemtől függetlenül az a gond, hogy 0/24-ben a vállalkozás vezetésével kell foglalkozni, különben csődbe megy. Emiatt pedig semmire nincs idejük és stresszesek, nem tudnak kikapcsolni. Persze ha egy Audi szintű céged van és beosztottjaid, akkor nem szóltam :D
2020. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Én ezt pont fordítva látom: lehet az a pasi bármilyen tutyimutyi, vagy épp egy domináns tahó, a nő választ. És rendszerint a tahónak nagyobb esélyt ad egy "Vállakozást vezető nő" is, mint egy tutyimutyinak...
2020. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%
Mikor utoljára ezt a mondatot hallottam egy csajtól, akkor kiderült, hogy ilyen mindennel foglalkozó otthoni tipikus kényszer vállakozása van, fénymásol, névjegykártyát készít, "weboldalt" csinál... Egy jobb hónapban keresett vele egy 1.5 minimálbérnyi pénzt.
2020. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

Én pl rettentően orultem volna ha a párom vállalkozó és legalább tizede annyit hoz a cége mint nekem.

De esélytelen volt

2020. dec. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
Ha a vállalkozás alatt egy körmöst vagy szempilást ért ,akkor nem igazan van mitől félni.. Ha már saját ingatlanokat adna el akkor lehet nőről beszélni..meg a gatyát teli rakni.
2020. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!