Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt sugar daddyket kérdeznék, milyen munkával, vállalkozással lehet annyi pénzt keresni, hogy megérje a dolog?

Figyelt kérdés

Mármint régóta gondolkodom rajta, hogy ha csak 1-2 ezres órabérrel is számolom, nem éri meg a barátnő a vesződséget, de még a csajozás sem, ha minden időt beleveszek.


Az egyetlen oka, amiért nem tudok felhőtlenül boldog lenni, hogy nincs a környezetemben egy nő. Legtöbbször nem is az aktus hiányzik, csak a bújás és a csókok, ezt meg a prostituálttól nem kapnám meg, meg amúgy is a k...vás stílus zsigerből taszít. Nekem mindig a cuki kis aranyos lányok jöttek be.


Mindig introvertált és magamnak való ember voltam, kialakítottam egy olyan életet, amiben boldog vagyok, 30 fölött nyugdíjaztam is magam, nem arra kell gondolni, hogy nagyon gazdag vagyok, hanem csak nem szükséges már a pénzért dolgoznom.


Annyim viszont nincs, hogy havi több százezret rá tudjak szánni luxusra vágyó cicababákra, meg feltörekvő egyetemista lányok felsőoktatását finanszírozzam.


Viszont mivel célorientált vagyok, erre tettem rá a célt, hogy ha már elértem, hogy ne kelljen a pénzért dolgoznom, mindezt saját erőből, szülői segítség és bármilyen örökség NÉLKÜL, akkor most arra teszem a célt, hogy valamilyen elviselhető tevékenységgel keresztfinanszírozhassam azt, hogy néha legyen részem női érintésben.


Ezért kérdeznék olyan férfiakat, akik már tapasztaltak ezen a téren, hogy mennyiért lehetne ilyesmiben részem?



2021. máj. 1. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés külsőleg hogy nézel ki és belső férfi vonzerőd mennyi van. Azért kérdezem, mert ezekből minél több, akkor pénzből annál kevesebbet kell beletenni még egy ilyen dologba is.
2021. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
🤣🤣🤣
2021. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Szoval bno nem kell de valami olcsobb csajok?


Regizz pl a puncsra es ott a szegenyebb nőkre fuss akik pár ezertol is elájulnak.

2021. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
férfiak szégyene vagy ember..
2021. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
"viszont nincs, hogy havi több százezret rá tudjak szánni" - A
2021. máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"viszont nincs, hogy havi több százezret rá tudjak szánni" - Akkor nem sugárkapcsolatban kellene gondolkodni...
2021. máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Annyira taszító, hogy úgy írsz a nőkről, mint valami üzleti befektetésről. Szerintem nálad nagy gondok vannak legbelül, először ezekkel foglalkozz, a sok lóvédból simán kijön egy jó pszichológus.
2021. máj. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Magyarországon havi 5 milliónál kezdődik egy sugar daddy. És nincs befektetés, annak nagy részét el kell költened.
2021. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 50 ért már vannak.Olcsó kis sz..ógépek.Ne várj tőlük komolyabb intelektuális társalgást.Rővid ideig vannak veled.

Dragábbak már valamivel tovább maradnak,és dugnak is.Ha erdekes helyekre jársz,akkor elmennek veled oda is.Term. te fizeted a szállodát,mindent.

Az hogy mennyi,az megbeszélés kerdese.Annyit elmondhatok,hogy ne durva összegekre gondolj!

Egy jó titkárnő fizetése kb. az átlag.

Persze ajándékokat vehetsz.

2021. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!