Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen nő hol találhat HASONLÓ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nő hol találhat HASONLÓ párt?

Figyelt kérdés

- előnytelen külsejű

- visszahúzódó, otthonülős, unalmas hobbijai vannak (olvasás, filmezés)

- tanult, értelmes

- inkább a belső értékek számítanak neki

- odaadó, ragaszkodó, stabilitásra és biztonságra vágyik


2022. jún. 2. 12:52
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Miért lennék férfi? :D És miért küldene bárki képet?
2022. jún. 2. 16:35
 22/26 Mathus ***** válasza:
51%

#21: introvertált nők nem irogatnak ilyen fórumokra (sőt társkeresőbe sem nagyon), főleg nem ezzel a fordított pszihológiával felhívva magukra a figyelmet.

az ilyenre mindig mennek az érdeklődő privátok a magányos emberektől, meg a képfeltöltős fotók.

2022. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló a stílusom, ha gondolod ismerkedhetünk. (F40)
2022. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mit takar az előnytelen külsejű? Nekem nem lenne probléma, amiket felsoroltál. Ronda pasi vagyok, 36 éves
2022. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
4%
Szexel hogy állsz? Szivesen kinyalnálak, bármikor, bármennyit ;)
2022. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

hasonló pasi vagyok

-alacsony

-nagyobb darab

-26 éves

ha gondolod írj,viszont meg kell győznöd arról hogy nem vagy troll ha úgy döntenél hogy írsz.

2022. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!