Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nőt választanád?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az alábbi 2 nőnél van esélyetek. Melyiket választanátok, és miért? Hetero férfiak, és leszbikus nők válaszát is várom. Mindkét nő csinos, igényes, tehát a külső nem számít.


A) értelmiségi diplomás nő


Pozitív tulajdonságai: művelt, kifejezetten okos, diplomás, fehérgalléros munkát végez, nyugodt, céltudatos, humoros


Negatív tulajdonságai: rideg, kimért, kissé férfigyűlölő, nem elég figyelmes és gondoskodó, okoskodó


B) egyszerű, kedves nő


Pozitív tulajdonságai: kedves, figyelmes, gondoskodó, szeretettel teli, odaadó, aranyos, pozitív gondolkodású, és nagyon talpraesett


Negatív tulajdonságai: nem olyan művelt, egyszerűbb gondolkodású, kékgalléros munkát végez (pl bolti eladó, gyári munkás, körmös) (számomra amúgy ez nem negatívum de sokaknak igen), és határozatlan



2022. jún. 1. 14:45
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Átment már találgatásba sajnos a dolog, inkább leírom az igazat. Én vagyok a B lány. A leírt férfi az, aki megfogott engem. De az A nő aki szintén hajt rá. És nagyon felháborít, hogy egyesek itt lenéznek a munkám miatt!

26N

2022. jún. 1. 19:37
 32/39 anonim ***** válasza:
61%

szerintem nem igazán nézett le senki a munkád miatt, viszont tény, hogy a ,,nem olyan művelt, egyszerűbb gondolkodású" nem annyira pozitív tulajdonság. emellett honnan tudod, hogy egy másik nő mennyire figyelmes vagy odaadó egy párkapcsolatban? attól, hogy külső szemlélőként ridegnek tűnik valaki, még privátban teljesen más is lehet, sőt más-más kapcsolatokban is fel tud erősödni egy-egy jellemvonás.

pl. az én párom amikor megismerkedtünk nem annyira volt egy lelkizős, bújós típus, és ez problémát is okozott neki a korábbi kapcsolataiban. velem viszont teljesen más lett, nagyon durván bújós-ölelgetős, gondoskodó és ezerszer nyitottabb is

2022. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
65%
Én mint kereskedelemben dolgozó"buta" nő,írok véleményt.Általában az ilyen férfiaknak akiről írsz,inkább a "B" típusú nő jön be.Kivéve ha ragaszkodik a diplomás nőkhöz.Van kolleganőm akinek egyetemi tanár a férje.Saját tapasztalat;én és a kolleganőim is sok mindenről tudunk beszélgetni.Akik lenézik a szakmánkat azokkal ne foglalkozz. Sajnos az ilyen nők mint "A"pont azért mert ilyenek meg is kapják amit akarnak.
2022. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 Noren1989 ***** válasza:
Még mindég nem kaptam vàlaszt a kérdésemre!!! 😅😏🤔😅
2022. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
21%

B egyértelmű.

Ugyan eddig diplomás barátnőim voltak, de az életszemléletük a B verzióval voltak hasonlók.

Ismerem jól az A fajtát, avval egy ablakkitörős üvöltözésen kívül mást nem tudok elérni, annyira idegesít.

A mindent jobban tudó, okoskodó, kimért, lekezelő, mindenkit hülyének gondoló.....blöeeeeeeeeee....

2022. jún. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
40%
Ismét egy úriember, aki nem bírja elviselni, hogy van véleménye egy nőnek. Jó az persze, ha mindig azt csinálja amit én akarok...
2022. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
86%
35 ha indulatkezelési problémáid vannak, akkor javaslom keress fel szakembert. Intelligens ember nem üvöltözik a másikkal
2022. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
84%
Azt látom, hallom, hogy mindenki imádja a saját vagy hozzátartozója diplomáját. Ismerek diplomasokat akik mindig minden körülmények között kihangsulyozzak, hogy nekik van. Aztán férfiakat akik a feleseg diplomajaval hencegnek meg forditva. Szülőket, nagyszuloket "külföldön van a gyerek vagy unoka egyetemen". Hát igen erre fel lehet vágni. Kérdező! Te ismered a fiút, lehet sokat számítana neki a köreiben a diplomás nőről beszélni. Felvagni vele. Őszintén rólad beszélve nem henceghetne. De ha őszintén szeret téged választ.
2022. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Rudolf Reichenberg válasza:
B egyértelmű.
jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!