Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 16-25 közötti lányok! Melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-25 közötti lányok! Melyik partnert választanátok? 175cm körüli, izmos, 17-18cm hancúrléccel vagy 185cm körüli, átlagos alkatú, 13-14cm hímtaggal?

Figyelt kérdés
Kort, tapasztalatot, véleményt, bármit szívesen fogadok.
2022. febr. 1. 12:10
A kérdező szavazást indított:
175/ 18, izmos
185/14, átlagos
24 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ melyik vagy te. Mert akkor a másikat választom
2022. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Loool #1 ez zseni volt

Kérdező: nekem a magasság annyival vonzóbb egy férfiban, hogy egyértelműen a másodikat választanám. Főleg, hogy az átlagos alkat sokkal jobban tetszik, mint az izmos:D és főleg mert a 18 cm úgyis hosszú lenne nekem, a 14 konkrétan tökéletes:D szóval leírtad a tökéletes pasit nekem, meg valakit, akiben számomra csak negatívum van.

2022. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%

Az első pont az esetem lenne.


De nem akarom tudni, mire szolgál ez a “kutatás”.😅

2022. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

Milyen szerencse, hogy a való életben nem csak kettőből lehet választani.

Ahogy az is, hogy a valóságban a kapcsolatokat, és a kapcsolatokat alkotó embereket nem centiben mérik.

Szerintem a kérdező is jobban tenné, ha az ostoba farok- meg bicepszméregetés helyett kimozdulna és élne.

(Mellesleg volt már x pasim, de egyiknek sem tudtam, hány centis a farka.)

2022. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Amikor férfit "választok" nem derül ki még ismerkedés alatt hogy mekkora a farka. Alapból a magasabb izmosabb ferfi tetszik. Mindkét kategória megfelelő lenne, a személyiségtől függne melyiket választanám.
2022. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Na, pont beletenyereltem. A kérdező az első.😂😂😂
2022. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Bocs, off leszek

Ha nő lennék, én biztos a magasságra mennék, nem az izomra

2022. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

#7: amúgy jogos. A magasság férfiasabbá tesz. Nincs idétlenebb, mint amikor a konditeremben látom a sok 165 centis kisembert, akkorára gyúrva, hogy kb szélességre is annyi. Még ront az arányokon és hangsúlyozza az alacsonyságát.

A magas pasi meg önmagban is férfiasabb, ha nem izmos az se baj, de izmot építeni könnyű. Magasságot meg nem lehet. (Igaz, farokméretet se, de az már a pasik hülyesége, hogy annyira ostobák, hogy azt hiszik, az a legfontosabb.)

2022. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
Ott hibádzik, hogy aki izmos az általában nem nagyfarkú. Általábana vékonyak vagy átlagos alkatúak mászkálnak nagy lőccsel
2022. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

8# Hát igen, magasságot nem lehet építeni

(Én nem hiszem azt :) A sajátomat nem mértem, másoké meg nem érdekel.)

2022. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!