Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 16-25 közötti lányok! Melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-25 közötti lányok! Melyik partnert választanátok? 175cm körüli, izmos, 17-18cm hancúrléccel vagy 185cm körüli, átlagos alkatú, 13-14cm hímtaggal?

Figyelt kérdés
Kort, tapasztalatot, véleményt, bármit szívesen fogadok.
2022. febr. 1. 12:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
Egyiket sem amelyik "hancúrléc" meg a "hímtag" méregével kampányol. Azonnal offos a farokméregető pöts akármekkora van neki, akármilyen magas. Szerencsére (ha nem is sok) de vannak normális pasik is.
2022. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy az is vicces, hogy mennyi nő van (ha tényleg azok), akik így nyomják fejből, hogy a pasijuknak vagy az exüknek épp hány centis volt.

Vagy csak én vagyok ilyen "elmaradott", hogy eszembe se jutott soha, hogy lemérjem egy pasi farkát? Mert amúgy mi a francnak? Jobban működik ha tudom mekkora?

Mert azt azért hagy fogadjam kétkedéssel, hogy bárki ránézésre megmondja, hogy az előtte lóbált farok épp hány centi. Vagy másoknak centire pontos a szemmértékük? Szerintem az emberek többségétől ha megkérdezik, mutassa meg a kezeivel, mennyi a 20 centi, minimum 2-8 cm-t tévednének. Mindegy merre. Na innentől komolytalan az egész.

2022. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Ha ez a választék, akkor inkább egy vibrátor.
2022. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

#12: Ha elém raknak egy 18 és egy 14 centis valamit, nyilván megmondom melyik a nagyobb. Ha még s méretet nem is találom el pontosan, az arány kb pontos lesz.

Nem beszélve arról, hogy amennyit foglalkozik egy nő a palija farkával, hidd el meg tudja mondani, hogy mekkora nagyságrendileg. Tudom, hogy meddig tudom bevenni, tudom azt is, hogy ha rámarkolok, mennyi látszik ki a hegyéből stb. Nem vagyunk fogyatékosok. Attól, hogy mondjuk egy dickpicket rosszul tippelünk meg, még nem lettünk ennyire balfaszok.

2022. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%

12es

Nem kell megmérned neki, de illik megdumálni az ilyesmit, alap, hogy tudd mekkora a pasidnak a farka. Ahogy a pasinak is illik tudnia, mekkora a melle a barátnőjének, csak hogy egy példát mondjak.

2022. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#14: bocs, de szerintem nincs így. Nem az a kérdés, ha előtted van két farok, tudod-e, melyik a nagyobb. (Bár lehet, hogy te egyszerre szoktál kettővel lenni, nálam ilyen nem volt.)

Azt is elfogadom, persze hogy emlékezetből megmondod, hogy az exednek nagyobb volt, mint a mostaninak. De szinte kizárt, hogy centire meg tudod állapítani. Itt nem az arányokról van szó, hanem a méretről.

Ez nem fogyatékosság kérdése, te szemmértékkel simán tévedsz 2-4 centit. Az meg azt jelenti, hogy amit te 16 centisnek hiszel, lehetne 14 vagy épp 18 is... hopp...

2022. febr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15: már bocs, de mekkora baromság ez? Mitől is lenne alap, hogy tudnom kellene, mekkora a pasim farka? Baszki te nem ezen a földön élsz... Sosem tudtam egyiknek sem, nem is érdekelt, az érdekel, jó-e vele a szex, és ha valaki azt hiszi ez a mérettől függ, az kb semmit sem tud a szexről. Volt olyan pasim akinek kisebb volt mint kb az előző pasijaim közül majdnem mindegyiknek, mégis vele volt magasan a legjobb a szex.

Másik, hogy illik megdumálni? Komoly? Ugyan írjatok már ide csajok, hogy eddig hány pasival dumáltátok meg, hogy hány centis a farka??

Eleve szerintem sok pasi van, aki meg sem méri, mert elég esze van ahhoz, hogy tudja, tök mindegy. Akkora amekkora, ezen változtatni úgysem tud, attól, hogy tudná hány centi, mitől lesz más a szex?

Komolyan ennyi idióta pasi van? :D

2022. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
26%

17# Ugyanígy vagyok vele

Kapaszkodjatok meg, eddig egyetlen csajomat sem értékelte, hány centi a farkam, sőt! Én magam sem tudom a sajátoméról, hogy mekkora.

2022. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!