Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nőt választanád?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az alábbi 2 nőnél van esélyetek. Melyiket választanátok, és miért? Hetero férfiak, és leszbikus nők válaszát is várom. Mindkét nő csinos, igényes, tehát a külső nem számít.


A) értelmiségi diplomás nő


Pozitív tulajdonságai: művelt, kifejezetten okos, diplomás, fehérgalléros munkát végez, nyugodt, céltudatos, humoros


Negatív tulajdonságai: rideg, kimért, kissé férfigyűlölő, nem elég figyelmes és gondoskodó, okoskodó


B) egyszerű, kedves nő


Pozitív tulajdonságai: kedves, figyelmes, gondoskodó, szeretettel teli, odaadó, aranyos, pozitív gondolkodású, és nagyon talpraesett


Negatív tulajdonságai: nem olyan művelt, egyszerűbb gondolkodású, kékgalléros munkát végez (pl bolti eladó, gyári munkás, körmös) (számomra amúgy ez nem negatívum de sokaknak igen), és határozatlan



2022. jún. 1. 14:45
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Van egy férfi, magas, vékony, kék szemű, vagány, extrém sportoló, és kedves. Egy jó barátnőm, és egy másik nő is hajt rá. Én a jó barátnőmnek drukkolok. De nem mondom meg hogy A vagy B a jó barátnőm :)

A-hoz azért illene, mert full értelmiségi családból származik, művelt, néha kimért férfiról van szó. B-hez viszont azért, mert nagy szíve van, szereti a gondoskodást, és nem szereti az okoskodást.

2022. jún. 1. 15:47
 22/39 anonim ***** válasza:
68%

Fuu na nálam el is vérezne.

Nem szereti az okoskodást=nem szereti azokat a nőket, akiknek véleménye és intelligenciája van. Legyen csak butácska a csaj, mert így mindig ő dönthet és irányíthat, illetve nem kell átélnie, hogy esetleg a másik okosabb, mint ő

2022. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
A tényleges okoskodást nem szereti, nem azt ha valaki értelmeset mondd.
2022. jún. 1. 15:51
 24/39 anonim ***** válasza:
95%
Borzasztó, amiket itt olvasok. Nekem egyetemi diplomám van, középiskolai tanár vagyok, magániskolában oktatok. A menyasszonyom bolti eladó, értelmes, jó modorú, jó érzésű, csinos, tájékozott nő. Talpraesett, normális, mindenben számíthatunk egymásra. Nyáron lesz az esküvőnk, én soha nem gondolkoztam egyébként diplomákban, volt már igazán utálatos jogász csaj barátnőm is, emberileg nem sokat ért.
2022. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nem a diploma hiánya a baj, hanem ez amit írt:,, nem olyan művelt, egyszerűbb gondolkodású"

Én nő vagyok mondjuk, de én is randizgattam még egyetem előtt egy pasival, aki valamilyen motoros boltban volt saleses/eladó. És tök jól bánt az emberekkel, jófej volt, figyelmes stb. DE! Én még csak egy középiskolát végeztem akkor, de még így is észrevehető volt a különbség köztünk. Pl ő is ilyen egyszerűbb gondolkodású pasi volt, és szerinte az olvasás lányos hobbi. Na nekem ez volt a mélypont. Nem emiatt nem lett komolyabb, de hozzájárult és hosszútávon probléma lett volna. De amúgy meg évekig volt diplomás barátnője, szóval szerintem egyéni

2022. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
78%
Szoval a gyári munkás főzős konyhatündi nyert a karrierista nem ingyencseléddel szemben? 🤣
2022. jún. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
65%

B

Nekem az A-hoz tartozó negatív tulajdonságok olyan red flag-ek, hogy semmivel nem lehet ellensúlyozni.

2022. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
73%

Ha te ezek alapján választanál, akkor egyiket sem. 😉


De remélem ők sem téged🤣

2022. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
69%
B 25F
2022. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
75%
A-t
2022. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!