Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis az inceleknek van igazuk, hogy a nőknek érdekes és megkérdőjelezhető párválasztási szokásaik vannak?

Figyelt kérdés

[link]


A rendes jófiúknak semmi esélyük a mai világban?



2022. máj. 31. 17:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%

9 Mindig is voltak és mindig is lesznek hülye nők... Aaaaaakárcsak hülye férfiak, akik a huszadik durva lekoptatás után is simpelnek a jó csajoknak, vagy ha vak tyúk is talál szemet alapon összejönnek eggyel, akkor aztán k.rvagyorsan lemennek pincsibe...

De ettől még a férfiak és nők ELSÖPRŐ TÖBBSÉGE helyes, de legalábbis átlagos értékerenddel bíró egyén, aki többé-kevésbé kiegyensúlyozott párkapcsolatban él. Csak hát a Gyakoris hülyegyerekek kedvenc sportja az általásnosítás..

2022. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

Menjetek már a jó büdös f.szba, hogy egyedi, összeválogatott esetekből általánosítatok.

Nem véletlen nincs nőd. Idióta.

2022. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
12%
Nekem ez már elég bizonyíték, engem meggyőzött a kérdező.
2022. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
95%

#13

persze, elég csak kellően ostobának leni hozzá :)

2022. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%
Itt általatok (incelek) az is megkérdőjelezett párválasztási szokás, amikor valaki leírja (főleg ha huszonéves fiatal) hogy boldog kapcsolatban van a helyes és normális párjával, mert erre dührohamot kaptok és veréssel, hajtépéssel, a bele kitaposásával fenyegetitek a hozzászólót, amiért egy chad rongya, miközben tőletek annyi szépet és jót kaphatna, de neki nem kell 🤡
2022. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
81%

15


Igen, mert szerintük csak ez a két véglet van...incel és chad. És mivel előbbinek nem jön össze, így nyilván csak az utóbbi lehet. Olyan csőlátásu némelyik.


De azt már nem veszik számításba, hogy eme két csoport között vannak az átlagos, normális pasik, és velük is kapcsolatba kerülhetnek a nők.


És nem, az incelek nem átlagosak.


Én középsuliba jártam felnőtt képzésre (idén végeztem), és figyeltem hogy a lányok milyen fiúk kezét fogják, milyen fiúkat ölelgetnek, milyen fiúk ölében ülnek, vagy milyen fiúkkal csókolóznak. Hát, hót átlagos fiúk voltak..ezalatt kell érteni, nem az a nagyon magas, nem lapátállú, meg nem az az extrém kigyúrt. Azt meg nem hiszem, hogy mindegyik gazdag lett volna.



Jó, nyílván a magas, kigyúrt srácok is voltak nővel, de nem csak azok, hanem az átlagosak is.



Most el lehet könyvelni hazugnak, vagy megmagyarázni hogy a szememmel nem azt láttam amit, mert ez a kettő nagyon megy incel részről mikor olyasmit olvasnak ami nem illik a világképükbe...de leszarom.



Szóval, szerintem úgy általánosságban az incelek inkább átlag alattiak, mint átlagosak.


23f

2022. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
17%

#16


Csak az itteni hülye nők inceleznek. 90%-ban hétköznapi csak ronda emberekről van szó. Az meg hogy átlagost láttál nővel abban semmi meglepetés nincs. Az az érdekes milyen nőkkel voltak. Szinten felüiekkel (nem) vagy szintjükön levőkkel (igen)... Saját szintjén ugyanis mindenki talál magának, még a hülye nők által leincelezettek is. Csak nekik jó rondát kellene választani (pl. dagadtat), feltéve, hogy megelégednek egy rondával, ahhoz azért gusztus kell mindkét oldalon.

2022. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

17


Igazad van, de ennek ellenére én is láttam olyanokat az oldalon, amiket a 15-ös válaszoló írt. Erre reagáltam..


De nem értem, ha állítod hogy mindenkinek lehet a saját szintjén, akkor mire fel a napi szintű hiszti amit itt lenyomnak?

És egyesek miért lépnek fel agresszívan, mikor egy nő leírja hogy boldog kapcsolatban él?

2022. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
86%

17

Ne viccelj már... Épp mi szoktuk elmondani, hogy az itteni incelek többsége nem 'incel', csak hihetetlenül válogatós. Épp mi szoktuk azt tanácsolni, hogy a saját szintjükön keresgéljenek. Épp mi hívjuk fel a figyelmet rá, hogy majdnem mindenki megtalálja a párját, ha reálisan lövi be az igényeit. Épp mi, hülye nők...

2022. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
86%

"csak hihetetlenül válogatós. "


És hihetetlenül ostoba és mellé hihetelenül nőgyűlölők is.

2022. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!