Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdekes életesemény részese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes életesemény részese voltam. Csaló társkeresők a közösségi oldalon?

Figyelt kérdés

Nemrég történt, az egyik közösségi oldalon követni kezdett egy külföldi férfi. Megkérdeztem, hogy minek köszönhetem a jelölést, majd elkezdődött az ismerkedés. Minden túl szép volt, hogy igaz legyen, éppen ezért is nem éltem bele magam. Az egyik orvosnak, a másik katonának adta ki magát. Bevallom tetszett a dolog, de nem voltam biztos benne, hogy ez igaz lehet. Mindennap írt, hosszabb, rövidebb megszakításokkal, amire mindig reagáltam persze. Mindkét férfi azt állította, hogy elhunyt a feleségük, nincsenek szüleik, sem testvérük, csak egy gyermek. Egyikkel sem tudtam szóban beszélni, ugyanis arra hivatkoztak, hogy az ország, ahol most tartózkodnak, nem lehetséges a szigorú szabályok miatt, különben bajba kerülhetnek. Na ez már megkérdőjelezte a történetet. De utána jártam, és a hely, ahol elmondásuk szerint vannak, igaz. Jó trükk. Majd pár nap múlva az egyik férfi reggel azzal az üzenettel jött, hogy nagyon szomorú hírt kapott, hogy a fia nem tud hozzáférni a bankszámlájához, így a szállást nem tudja kifizetni. Orvosnak tanul, és most van a gyakorlati idő, 2-3 hét. Megkért, hogy segítsek, utaljak neki 200 eurót, mert ő maga sem tud hozzáférni a bankszámlájához, csak majd ha elhagyja a jelen országot. No ekkor már tudtam, hogy csalóval van dolgom. Gondoltam, oké, akkor játszunk. Húztam az időt, írtam neki, hogy nyugodjon meg, segítek, csak egy kis időre van szükségem. Nem egész 2 hetet húztam is az időt, mindent kitaláltam, csakhogy meddig bírja türelemmel. Amikor eljött a fizetés napja, azt írtam, hogy munka után bemegyek a bankba, és utalom a fiának a pénzt. Amikor elköszöntünk, mindenhonnan letiltottam, és persze a másik pasit is (vagy ki tudja kit). Mindezt azért is írtam, hogy senki be ne dőljön ennek, már a jelölést követően el kell távolítani! És ez sajnos nem csak a férfiakra vonatkozik!! Vigyázzatok, legyetek résen! Ha esetleg volt, vagy van valaki, aki találkozott ilyen történéssel, örülnék ha megosztaná!

Bevallom először örültem, és majdnem el is hittem, mert sajnos a házasságom hanyatlóban van, és a remény felcsillant bennem, hogy ez tényleg létezik? De aztán hála nekem, semmi meggondolatlanságot nem tettem, mert ilyet ép eszű ember nem tesz a másikkal! Szóval férfiak és nők vigyázzatok, nehogy beleessetek a csapdába!!! Velem nem jártak jól. ;)

Üdv mindenkinek!

40/N


2021. aug. 16. 22:09
 1/6 anonim válasza:
100%
Nagyon köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk. Még nem hallottam erről, de ezek után résen leszek.
2021. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nagyon regota csinaljak ezt es sajnos sok aldozattal
2021. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak egy (butább) része önként belemegy ilyenbe, ismerek egy-két ilyen csávót

Utalnak pénzt nőknek úgy hogy nincs is köztük semmi, nekik ez járulékos veszteség, a semmire pénz kiadása, még csak nem is fáj nekik

2021. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen van.

És inkább a pasikat húzzák le, mert hiszékenyebbek és butábbak :D

2021. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

"sajnos a házasságom hanyatlóban van"


Miért nem válsz el, mielőtt más pasikkal ismerkedsz? Ez gerinctelenség a férjeddel szemben.

2021. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én sem tapasztaltam még ehhez hasonlót. Mindenesetre arra jó volt, hogy a jövőben jobban odafigyeljek...


Hogy miért nem válok el, mielőtt pasizok? Először is ne ítélj, hogy meg ne ítéltess! Miből gondolod, hogy együtt élünk vagy sem kedves anonim hozzászóló. Ne kérdezz olyat, amiről semmit nem tudsz, és rögtön ítélkezel. :) Nem magyarázkodom, mert nincs miért. Én szívből kívánom, hogy Te ne kerülj ilyen helyzetbe, ami a "házasságomat" illeti. Minden jót kívánok neked!

2021. aug. 17. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!