Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme úgy együtt lennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy együtt lennem egy duci nővel hogy közben a vékony csinos nőkre vágyok?

Figyelt kérdés
Nem helyes férfiként nagyon nem lehet vékony barátnőm, viszont duci barátnőm lehetne, de mikor volt is ilyen barátnőm egyszerűen végig a csinos nőkre néztem és rájuk vágytam, amúgy én sem vagyok elhízva...
2022. máj. 31. 07:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

#10


Nekem nem, én inkább egyedül vagyok.

Viszont úgy látom, hogy a többség "megalkuszik".

2022. máj. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%

Itt van a két véglet a megalkuvás és a tökéletes, ideális társ. Valaki itt korábban írt egy autós hasonlatot és ezen keresztül is szépen be lehet mutatni a valóságot és a realitást.

Ha tehetné, mindenki a Teslát választaná. De a többség nem teheti. Ennek ellenére a Suzuki Swiftre sem úgy gondol a többség, hogy az egy szükséges rossz, hanem sokan igenis szeretik, megbecsülik, sőt talán nagyobb becsben tartják, mint egyesek a Teslát. Tudják, hogy nem keveset dolgoztak érte, lényegében ugyanoda elmegy mint a Tesla, viszont számukra elérhető is a Teslával ellentétben. Nyilván nem tökéletes a példa és nem is a tárgyiasításról szól. Viszont azt jól mutatja, hogy lehet egészséges kompromisszumot kötni a megalkuvás és a csak a tökéletes elfogadása között és a jól működő kapcsolatok 99.9999999999%-a nagyjából erről szól.

2022. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Vékony nőként mondom, hogy szánnivalóan viselkedsz vele.


Én kidobnálak, ha azt érezném hogy pótlékként vagyok tartva, mert nincs jobb.


Az a nő ezerszer értékesebb lehet mint te, aki csak egy testet látsz belőle.

2022. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

#9 ez az amit közben a nőkben kritizáltok, hogy “persze csak a tökéletes férfivel vagyunk hajlandóak összejönni, aki meg nem tetszik, azoknak meg esélyt sem adunk”. Valahol igaz, és egyet is értek. Inkább vagyok egyedül, ha kell hosszú távon is, minthogy olyannal legyek, aki nekem nem tetszik, nem kedvelem, stb. Mert azzal nemcsak mindkettőnk idejét húzom, de a másikkal szemben is aljas dolog, hogy hitegetem, ő meg mindent megtesz a kapcsolatban. Ez nem fair vele szemben sem, és senkinek nem jó. Ezért gondolom azt, hogy jobb egyedül lenni, mint ha olyannal lennénk, akiről tudjuk, hogy nem passzolunk.

És itt a tökéleteset ne úgy értsétek, hogy hibátlan, 100%ban olyan, amilyenre az ember vágyik, de olyan, akivel a párkapcsolat ideális lehet, ha nem is probléma nélküli. Aki nem hibátlan, de a hibái nem “deal-breaker”, és akivel lehet együtt fejlődni a saját hibáinkkal.

2022. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%

#12


Nekem sem kell hogy egy nő tökéletes legyen, de ha ránézek és semmit nem mozgat meg bennem, azzal nem tudok mit kezdeni!

Viszont sajnos az a helyzet, hogy én sem tetszem azoknak, akik nekem igen.

Volt már hogy majdnem összejöttem olyannal aki egyáltalán nem tetszett, pont emiatt, aztán végül visszatáncoltam.

Persze ezt a másik úgy foghatja fel hogy hülyítettem, de arról volt szó hogy megpróbáltam, hátha menni fog!

Mert ugye mindig osztják az észt hogy nem a külsőt kell nézni, meg majd később megszereted stb. francokat, ez nem így működik, megtapasztaltam.

Hidd el, a kérdező sem foglalkozna duci csajokkal, ha lenne olyan aki neki megfelelő!

Persze lehet várni, hátha jön egy olyan, csak kurvára nem fog, és ha már vagy 30-35 éves akkor félsz hogy egyedül fogsz maradni.

2022. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#14 Teljesen egyetértek.
2022. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%

Kérdezö. Fogadd el az élet csupa megalkuvàs. Pròbàld abban megtalàlni a szépet meglàtni benne a jòt ami jutott.


Gondolkozz, mégis ki akar busszal jàrni és panelgarzonban élni, mégis sokaknak ez jut nincs màs.... De meg kell alkudni különben mehetne az utcàra a vàgyàlma a csodaszép kertes hàz és fullos autò helyett.

2022. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én képtelen lennèk olyan emberrel együtt lenni,aki nem vonz.Olyan,mintha magamat köpnèm szembe
2022. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva van. Az élet rosszul van kitalálva. Ugyanakkor, mivel nincs más, akit ennyire szeretnék és tisztelnék, ez így is marad. Találd meg benne a szépet, ha már kifogtad.
2022. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A válaszom egyszerer nem és talán.


Hogy van-e értelme olyan nővel lenni, akihez nem vonzódsz? Erre határozott nem a válaszom. Tizenéves koromban egyszer kezdtem egy csajjal, akihez nem vonzódtam őszintén, életem egyik legkeservesebb pár napja volt.


Másrészt meg olyan téren érdemes lehet foglalkozni magaddal, hogy mi vonz téged egy nőben. Ha nem kövérekre és vékonyakra, csúnyákra és szépekre tekintesz, könnyen lehet, hogy egyszer nagyon megszeretsz egy csajt, aki most nem az eseted.


Egy haverom pont fordítva volt, mint te. A felesége az egyik legrondább nő, akit ismerek, ráadásul durván kövér is (meg nem is túl jó fej, azért fogalmazok ilyen keményen). Ő nem azért van a csajjal, mert ez jutott neki. Nem is incel, sokkal csinosabb csajai voltak korábban. Ő sem ilyen csajt képzelt el, de egyszerűen újra meg újra összejött a csajjal - ez lenne a kémia? -, és valahogy egyszer csak elfogadta, hogy neki úgy néz ki ez lesz a "végzete". Jó egy évbe tartott, mire felvállalta a csajt előttünk is - ez a mai napig érzékeny téma közöttük.


Szóval előfordul, hogy váratlan helyen terem a cseresznye...

2022. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!