Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony, túlsúlyos , szociáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony, túlsúlyos , szociális élettel nem rendelkező 30 éves incel férfi milyen esélyekkel indul a nőknél ha belevág az ismerkedésbe?

Figyelt kérdés
Az egyetlen pozitívum az, hogy van saját lakás, autó és átlag feletti kereset, de azért nem annyi amivel aranyásót fog az ember
2022. máj. 30. 18:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
17%

"Testesebb férfiaknál csak az zavar, ha kisebb a pénisze"



Tudod, nem a zsomle kicsi... Inkabb a tied olyan, mint egy kitaposott kozakkucsma....



37F incel

2022. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
82%

21

Mem nekem írtad, de igen is van kis pöcsh ami nem jó!

2022. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
170 cm 100 kg , nem mondanám rondának magam (jó képűnek se), amikor vékony voltam , illetve voltak barátaim és jártam bulizni akkor voltak sikereim néha
2022. máj. 31. 18:14
 24/27 anonim ***** válasza:
89%

Akkor fogyjál le. 170cm-hez 100kg elég durva és őszintén az, hogy valaki ne legyen kibaßott dagadt, nem annyira nagy teljesítmény és elvárás.

Mozogj, ne zabálj, mint a disznó, főleg ne szar kajákat és megint lesz sikered.

2022. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy én azt nem értem, hogy hogy jutottunk el onnan, hogy "a nők a pénzre mennek" oda, hogy "a nők a kinézetre mennek"? Régebben csomóan tolták ezt, hogy gazdagnak kell lenni, és akkor majd rád másznak a nők.

Hogyan változott ekkorát ez a vélekedés?


Ennyivel gazdagabb ma már az átlag magyar, hogy akik eddig az előbbit hangoztatták, azok már azt gondolják, hogy inkább a kinézet felé billent el a hangsúly?

2022. jún. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

25-ös: a gazdagnak kell lenni, egy tipikus "boomer" berögződés, náluk még valóban sokkal többet számított a vagyon, az anyagi helyzet, mivel a nők kevésbé voltak jó helyzetben mondjuk a tanulás vagy munkerőpiaci szempontok alapján.

Magyarán egy nőnek akkoriban (és igazából a 20. végéig egészen) az volt előnyös ha egy jó anyagi helyzetben lévő férfihez ment hozzá, még akkor is ha külsőre nem jött be neki annyira.

Manapság ez már nincs annyira jelen, ahhoz hogy valak ia vagyonával "hódítson" már nem elég egy "átlagos" (kocsi, ház, stabil munkahely) életszínvonal, hanem mondhatni a luxus kategória szükséges.

Szóval a legtöbb csaj mivel tanulhat, csinálhat karrier ugyanúgy elő tudja teremteni magának a kívánt anyagi színvonalat, magyarán megteheti, hogy a férfiak külseje - vagyis vonzalom - alapján választ társat.

Sőt igazából nem is a társkeresés a lényeg, mert manapság az az ember sem lesz megbélyegezve aki gyakran váltogatja a partnereit, vagy éppenséggel kizárólag alkalmi szex kapcsolatai vannak.

De ez igaz a férfiakra is, csak nőként sokkal könnyebb alkalmi kapcsolatot összehozni.

2022. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
91%
170 centisen 100 kiló vagy?! U, te kövér vagy, tesó, nem is kicsit! Lehet, brutálisan magas az ösztrogén szinted is, ami miatt depressziós vagy. Irány a terem, mínusz 30 kiló, és az alacsonyabb nők. Meg igen, egy pszichológus sem ártana.
2022. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!