Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony, túlsúlyos , szociáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony, túlsúlyos , szociális élettel nem rendelkező 30 éves incel férfi milyen esélyekkel indul a nőknél ha belevág az ismerkedésbe?

Figyelt kérdés
Az egyetlen pozitívum az, hogy van saját lakás, autó és átlag feletti kereset, de azért nem annyi amivel aranyásót fog az ember
2022. máj. 30. 18:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%

"egy eldobható rongynak nézte őket, használta őket aztán eldobta őket és jót röhögött"


Ez mondjuk túlzás. Szép nőknél népszerű jóképű haverjaim nem gondolnak így nőkre. Legalábbis tudatosan egészen biztos, hogy nem. Egyszerűen csak kihasználják, ami van. Egy esetre emlékszem most így hirtelen, amikor kisebb nevetgélés volt haverjaim között. Még egyetemi évek alatt egyik szerdai buliból hazavitt haverom egy csajt (amúgy nagyon szép lány volt), de szőrösödött lenn, haveromnak meg nem volt gusztusa megdugni, másnap meg haverjaim jót nevettek ezen. Én meg rondaként fogtam a fejem ezek mit meg nem engedhetnek maguknak...

2022. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%
-∞
2022. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a karizmatikusságtól nagyon sok minden tud függeni. Nálunk apósomnak az arcán és a fején van hogy dió nagyságú burjánzó tumorok nőnek állandóan, folyamatosan jár is ezeket leműttetni, ezért az arcán sok heg is meglátszik, szóval nem egy szépség, mégis nagy nőcsábász.
2022. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
25%

Alacsony, túlsúlyos , szociális élettel nem rendelkező 30 éves NŐ milyen esélyekkel indul a FÉRFIAKNÁL ha belevág az ismerkedésbe?


Az egyetlen pozitívum az, hogy van saját lakás, TUDOK FŐZNI, HÁGIAS VAGYOK, JÓ BESZÉLGETŐPARTNER, ÉS PERSZE IGÉNYES VAGYOK, de azért nem annyiRA, HOGY NORMÁLIS, CSALÁDCENTRIKUS FÉRFIT fogJAK.

2022. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
72%

#14


Elég nagy esélyekkel indulsz, csak adj esélyt a ténylegesen te szinteden levőknek.

2022. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
69%

15

Mármint, a csóró, lúzer, 30evesen is mamahoteles férfiaknak?

Köszi, akkor maradol egyedül...

2022. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
4%

#16


Kép nélkül nem tudom mi a te szinted, de ha az akkor az.

2022. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
96%

Van hajad? Mennyire vagy alacsony? Sokan már 170 centisen is annak tartják magukat, pedig szerintem az kellemes magasság. Mennyire vagy túlsúlyos? Mondjuk 170 centihez úgy 80-85 kiló teljesen rendben van, még vonzó is.


Szociális életem nekem sincs. Testesebb férfiaknál csak az zavar, ha kisebb a pénisze. Sajnos a sok zsír nem segít a dolgon, ha alapból sincs eleresztve a férfi.

2022. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
76%

Szintén tulsulyos vagyok, csúnya!

Összejönnél velem? Ja, nem!

Hát igen... ezen az oldalon is ugyanaz van ám

32N

2022. máj. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
79%

Őszinte leszek, nem sok, vagy inkább semmi esélyed nincs.

Viszont a felsorolásodból 2 dolgon tudsz változtatni:

Fogyjál le és legyen szociális életed. Azt nem írtad, hogy pl. alapból ronda vagy-e vagy sem, de ha igen, akkor mindegy ezektől függetlenül is a dolog.

Érdekes, ahogy megfigyeltem itt sokaknak a ronda az = a túlsúlyos, dagadt emberekkel.

Ettől még nem lesz valaki ronda, ráaádsul ez olyan dolog, amin akarattal lehet változtatni.

2022. máj. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!