Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyszer eljutunk odáig h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer eljutunk odáig h a nőknek már a szaporodashoz sem kell a ferfi nem akkor ugras szeruen megfog nőni a maganyos ferfiak letszama?

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 14:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%

Ha a klónozás hatékonyan működne, akkor a nőknek tényleg nem lenne szükségük a férfiakra. (Előbb-utóbb a férfiak kihalnának.)

Ha viszont a mesterséges megtermékenyítésre gondolunk, akkor viszont szükséges a férfi donorok megléte. (Amúgy egy ilyen beavatkozás nem csak nő nemű utódot eredményezne... Tajgetosz?!)

Nem okozna túl nagy változást, mert megoszlana nők véleménye is a témában... :,D

2022. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
39%
9-es. Bizonyítják olyanoknak, akiknél megéri. Ha nálad ez eddig nem jött össze, biztos a férfiak kizárólag a hibások, sőt a helyedbe lépve, ők maguk választották ki önmagukat számodra
2022. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy, az incelek szerint mar csak chadek szuletnek gyerekek, ugyhogy nem lesz gond, nemsokara mindenki chad lesz. Rajtuk kivul termeszetesen.
2022. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
79%

#12! Félreérted. Én nem azt írtam, hogy nincs olyan férfi, akivel szívesen vagyok. A hasznosságotokról volt szó. A gyerek gyártásán kívül nekem semmihez nincs szükségem férfira. Ha azzal nem lehetek, aki noha "haszontalan", mint a többiek, de vele mégis AKAROK lenni, akkor mással nem leszek, mert egyszerűen nincs miért. Ha a gyerek is megoldható lenne férfi nélkül, akkor ez halmozottan érvényes.

#9

2022. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
17%
#14: És ha annak az egynek (vagy kitudja hánynak) nem kellesz, akkor nem érzed, hogy te is ugyan olyan "haszontalan" vagy?
2022. máj. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
65%

"A gyerek gyártásán kívül nekem semmihez nincs szükségem férfira."

Jó lenne ha nem csak önző érdekek szerint vizsgálnánk ezeket a kérdéseket, bár a feminizmus egy ideje már ennek szolgáltat talajt. A férfiakra szükség van, építkezésen hány nőt látsz, bányákban, óceánon, a mezőgazdaság fizikailag megterhelő részén stb. Mindenkire szükség van

2022. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
66%
#15! Ez most hogy jön ide? Nem a nők hasznosságáról volt szó. De mint írtam, nekem nem számít, hogy "hasznos" vagyok-e. A többi férfi számára azért mindegy, mert nem érdekelnek, annál az egynél meg azért, mert egyébként se szeretném, hogy a "hasznosságom" miatt legyen velem, hanem a haszontalanságom ellenére velem AKARJON, pont úgy, mint én vele.
2022. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
38%
Az oké, hogy te már csak leveszed a polcról a dolgokat a Lidlben, ahogy a városi feministák nagy része és igen, azt már megtudod csinálni egyedül is. A 2. kerületből kicsit másképp látni a világot, az biztos.
2022. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
87%

igazabol a nők pont ugyan ugy el tudnak latni minden feladatkort a meloban mint ahogy a ferfiak, szamtalan pelda van h nok dolgoznak ferfias teruleten

mas kerdes az h esetlegesen olyat eszelneki ki amihez nem kell olyan merteku fizikai ero

2022. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
25%
#18! Ok.Akkor nézd meg a kérdező kérdését újra. Tehát a nőnek, mint egyénnek még kevésbé lesz szüksége férfira. A társadalomban munkaerőként továbbra is szükség lesz rájuk. Összegezve, igen, megnő a magányos férfiak száma, viszont a bányában továbbra is dolgozhatnak😉
2022. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!