Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy átlagban a nőknek kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy átlagban a nőknek kb hány %nal lehet kimondani h a pénzes pasikra buknak csak?

Figyelt kérdés
2022. máj. 14. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Akik csak azokra az 5-10%-nál nem lehet több.
2022. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Volt egy ismerkedős korszakom. A csajok negedének első kérdései között volt, hogy van e kocsim/házam, mit dolgozok és mennyit keresek. Ez alapján folytatódott a beszélgetés jobbra vagy balra. Szóval, a negyedüknek. (De, ez is olyan dolog, amit itt nem szeretnek hallani és inkább leírják az itteni nők, hogy csak pár nőnek számít. Persze, életükben nem ismerkedtek még nővel, de azért a semmiből kitojják a véleményük tényként.)
2022. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Kinézet számít. Ez az első. Tisztán pénzzel max. sugar baby kapcsolat lehetséges, de ahhoz havi 7-10 milliós nettó bevétel kell, hogy abból teljen ilyen nőkre. Van nő, aki esetleg megköveteli, hogy legalább hozzá hasonló egzisztenciával rendelkezzen az úriember (szerintem amúgy joggal), de az biztos nem a többség. Első mindig a külső, többi meg igazából már attól függ, mennyire jók kinézőt tudott leakasztani a nő. Nyilván ha nagyon jót talált, neki több mindent elnéznek...
2022. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
80%. A többi vagy buta, vagy csúnya, azért nem kap pénzes palit. Illetve van pár %, akinek telik rá, hogy csóró pasija legyen.
2022. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

100% minden nőnek fontos, h ne egy ruppótlan palival legyen.

L

2022. máj. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Egyetemen mindenki csóró, aztán mégis vannak párok. Szóval szerintem ez hülyeség. Oké, van egy ismerősöm, aki pénzes palikra utazik, de alapvetően értelmiségi körökben nem ez a jellemző.
2022. máj. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Definiáld a pénzest!

Szerintem a netto 6-800ezres kereset, az mondjuk jónak számit. De semmiképp nem "pénzes" vagy "gazdag" Nem járnék csóró pasival, bár én magam nem keresek túl jól (netto 450)

2022. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!