Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külsőn és a pénzen kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőn és a pénzen kívül még mi fontos a nőknek egy férfiban?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Legyenek érzései felém hűséges komoly és legyen szocializált legyenek barátai akik szeretik haverok stb
2022. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
A lényeg, hogy nem provokatív a kérdés.
2022. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
A külső és a pénz nem az egyénben van, ergó ezek nem lehetnek fontosak benne.
2022. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesség, műveltség, megbízhatóság, humor, közös értékrend, magabiztosság stb.

De gondolom, mindjárt jön valaki, aki hazugnak nevez...

2022. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%

Na, most kapsz majd egy csomo tulidealizalt dolgot, amik szepek es cukik, csak nem realisak.

Ezeken kivul a hatarozottsag.

(Mielott jonne a szokasos hiszti az erintett ego gombocoktol: Egy olyan gazdag es jo kinezetu pasit sem lattam meg, aki utan ne futottam volna a nok, akarmekkora goreny volt. Es neeem, mielott jon a szokasos szoveg, nem csak bizonyos jellegu lanyok, hanem mind.)

2022. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

5

Én meg olyan szép nőt nem láttam, akin ne fürtökben lógtak volna a férfiak. De ez még nem azt jelenti, hogy egy nő kedvessége, törődése, humora, jófejsége ne számíana a férfiaknak.

2022. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

#6: En sem lattam olyat. Sot, olyan not sem, aki ronda lett volna es 1-2 pasi ne probalkozott volna. Itt viszont, vannak szep es atlagos nok, akik hisztiznek, hogy nem talalnak pasit. Ez ilyen, itt mindenki sir.


Es igen, a ferfiak egy reszenek szamit, amit leirtal, de most a nok elvarasairol volt szo. Ne keverjuk a kettot.

2022. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. a társasága is fontos. Hogy értelmes legyen, lehessen vele játszani, hülyülni, de tudjon beszélni az erzelmekről, a jövőről, komolyan, ne idétlenkedjen, ha annak nincs ott a helye. Legyenek közös témák, érdeklődésikörök.

Tudjon viselkedni, ne kelljen félnem, hogy kellemetlen helyzetbe hoz.

Hasonlóak legyenek az elveink, terveink, humorunk, stílusunk.

Legyen képes kompromisszumot kötni, de legyenek elvei, határozott elképzelései, véleménye.

Legyen rám ideje és legyen is igénye a közös időre.

Tiszteljen és legyen tisztelettudó mindenkivel. Ismerje és alkalmazza az alapvető illemszabályokat és normákat.

Legyen hűséges és alap legyen számára a monogámia.

Legyen hasonló a szexuális igényünk, ízlésünk.

Legyen képes önállóan elfoglalni magát, legyenek saját barátai, szokásai, programjai, tisztelje a másik magánszféráját, ne legyen féltékeny, agresszív, követelőző.

Fogadja el az egyenjogúságot, munkamegosztást a kapcsolatban, sőt, tekintse természetesnek. Ne csak a ház, hanem a gyerek körül is.

Legyenek hasonlóak a gyermeknevelés terén az elképzeléseink, szeresse az állatokat.

Legyen határozott, kommunikatív, velem és társaságban egyaránt.

Ne legyenek önpusztító szokásai, függőségei.

Gyanítom még ezen felül is lehetne írni, de már ezért is meg leszek kövezve.

Pedig szerintem ezek mind muszáj, hogy meglegyenek egy kiegyensúlyozott, boldog kapcsolat kialakításához és hosszútávú fenntartásához.

2022. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Farokméret.
2022. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
#8: Miért lennél megkövezve? Itt egy elég egyoldalú női közösség alakult ki, akik konkrétan elalélnak a válaszod szintjétől, de széttépik azokat a férfiakat, akik 2-3 igényt megmernek ugyanígy fogalmazni.
2022. máj. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!