Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külsőn és a pénzen kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőn és a pénzen kívül még mi fontos a nőknek egy férfiban?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 16:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
10, engem őszintén meglepett, hogy nem lett támadva, negatívan pontozva, amit írtam. Amúgy ezeket a párom is elvárja tőlem. Szerintem ezek tényleg alap kéne, hogy legyenek, ha az ember hosszútávra keres partnert. Női és férfi oldalról egyaránt. Én örülök, hogy a párom támaszt elvárásokat, mert ez azt mutatja, hogy engem választott, mert megfelelő társnak tart, nem pedig minden mindegy alapon, aki horogra akadt, az mellett van épp. Nem szamár vagyok amíg a lóra vár.
2022. máj. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

#11: Mi miatt lepett meg? Nézz körül az oldalon. Van kb. 1-2 incel és rájuk jut egy csomó nő, akik mindenért aláznák a férfiakat és női oldalról mindenre cukiságot mondanának. Jó ideje betegesen egyoldalú lett az itteni válaszoló közösség. Egyértelmű volt, hogy a válaszod fel lesz pontozva és az enyém le. Az lett volna a csoda, ha nem így történik.


Egyébként ezek nagy része szerintem is alapnak kéne lenni, de tényleg, ha egy férfi hasonlót ír le, akkor kiakad itt egy csomó nő, hogy héééé, ő mit nyújt cserébe? Volt régebben olyan kérdésem, ahol leírtam, hogy miket keresek és nem igazán találok ilyet. Jöttek ám a női hozzászólások, hogy én milyen nagyképű vagyok és egyebek.

És itt sokszor női oldalról megy az elvárás (férfi oldalról is, az incelek is nevetségesek), úgy, hogy nem nyújtanak semmit. Pl. voltak már hasonló kérdések, ahol nők leírtak egy csomó naccerű elvárást, majd 2 hozzászólás múlva alpári módon elszidtak embereket.

2022. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!