Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek nagyon nehéz lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek nagyon nehéz lehet a társkeresés mert jóval több a csinos nő mint a jó pasi?

Figyelt kérdés
2022. máj. 9. 06:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Pontosan így van. A nők meg amúgy is elég szemfülesek. Az átlagosra is rögtön rárepülnek, nemhogy a jóra, mert tudják, hogy nagyítóval kell keresni.
2022. máj. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
8%
ez hülyeség
2022. máj. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is eszembe jutott már, hogy így van. Arról nem is beszélve, hogy a nőkkel szembeni elvárások sokkal nagyobbak a külső terén.
2022. máj. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
20%

Ok a "szebbik nem", nem?



37F incel

2022. máj. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
A nők között több az, aki komoly kapcsolatot szeretne, s abban gyereket, de minimum házat, szóval inkább projekt-alapon néznek körül, hogy ki illik ebbe, míg a férfiak között meg több, aki laza "élvezzük a most"-ot keres. Így a nőkre, pláne ha csinos irdatlan sok férfi rárepül "hátha" jeligére is, csak ettől ők még nem lesznek elégedettek, mert nem akárkit szeretnének és elsősorban nem szexet, hanem roooomantikát (azaz a fentiek ígéretét egy nagy adag felelősségvállalással). Tisztelet mindkét oldalon a kivételnek.
2022. máj. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
32%
3-as, amúgy miért lennének nagyobbak az elvárások? Mármint a férfinak is ugyanúgy tetszenie kell a nőnek, ez ilyen vica-versa alapon működik. Vagy nem? Csak kérdem.
2022. máj. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
12%

"ez ilyen vica-versa alapon működik. Vagy nem?"



Annyi kulonbseggel, hogy a ferfiak izlese nem uniformizalt. Vagyis a kasszas Erzsinek is megvan a sajat kozonsege.....



37F incel

2022. máj. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%

6

De-de, ebben nincs vita köztünk. Viszont gondolj bele...

A szépségipar szinte kizárólag a nőket bombázza, és elárássá tett rengeteg időigényes és/vagy fájdalmas és/vagy drága dolgot. Pl szőrtelenítés vagy smink. (Tudom, az utóbbira mindig azt hazudják, hogy nem szükséges, csak az a baj, hogy a férfiak a szolid, visszafogott sminket hiszik natúr arcbőrnek és a natúr arcbőrt csúnyának - a legtöbb esetben.)

Amellett a kozmetikai szalonok, a szoláriumok, műkörmösök, sminküzletek, sylistok, plasztikai sebészek stb. összehasonlíthatatlanul többet húznak le a nőkről, mint a férfiakról. Csak menj be egy illatszerboltba, és nézd meg, kiknek gyártják a termékek 90%-át? Hát nem a férfiaknak.

Szóval persze, a férfiak külsejét érintő mérce is magasabbra került, én csak azt mondom, hogy a nőknél mindig is irgalmatlanul magasan volt.

2022. máj. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
64%

8-as, ez igaz, hogy a szépségipar nagyon a nőkre fókuszál, de elfelejted, hogy amelyik nő ennyit "szenved" magával, az valójában nem szenved, hanem azért csinálja, mert így érzi jól magát. Neki jó, hogy ennyi pénzt, időt és energiát belefektet abba, hogy milyen körme, haja legyen, milyen smink, stb. De elvárni szerintem egyik férfi se várja el. Én olyan közegben nőttem fel, ahol az volt, hogy a nő natúrban szép, így nekem ez is maradt meg. Egy dolgot "kérek" úgymond, a borotválkozást, de azt én is ugyanúgy csinálom, én is utálom, hogy szőrös majom vagyok, teszek ellene. :D Aztán ennyi. Smink 0, nem szeretem. Hosszú, kiszínezett körmökkel úgy vagyok, hogy engem nem zavar, de nem kell. Simán lehet natúr körme, az a legszebb amúgyis. De ha neki színesen tetszik, nem zavar.


Szerintem ez abszolút ilyen társadalom által generált dolog, hogy azt hiszik sokan a férfiaknak a Barbie baba kell, aztán erre épült egy iparág, de közben annyiszor el lett már mondva, hogy a nők agyalják ezt túl és a legtöbb férfinak nem kell ennyi nyűg meg ilyenek.


De ez persze csak az én véleményem és értem, hogy mit mondasz, igazad van, hogy sok nő elvárásnak gondolja ezt, de szerintem nem az. Vagyis az én tapasztalom szerint nem, vagy legalábbis nem olyan mértékben, mint ahogy azt gondolják.

2022. máj. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
9%
Csak akkor nehéz, ha irreális elvárásokat támasztanak. Na meg nekünk férfiaknak fontosabb, hogy a nő értelmes legyen, az pedig jóval ritkább, mint a szép nő.
2022. máj. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!