Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Ez segíthetne az inceleken?
Miért nem írnak a tv-nek, vagy ott vannak a hírportálok, Blikk, telex , index stb.
Ha az egyik újságíró lehozná a cikket a problémájukról akkor szélesebb körben el terjedne a incel jelenseg. És lehet segítséget is kapnának idővel.





De miért kéne segíteni? Semmilyen társadalmi elnyomás nincs velük szemben, csak az hogy sikertelenek a nőknél..de ezen tényleg csak úgy lehetne segíteni, ha megnyírbáljuk a nők jogait. Szóval nincs olyan társadalmi igazságtalanság, ami miatt maguk mellé tudnák állítani a társadalmat.
Ráadásul meg egy csomó éretlen, önző faszi akik tele vannak keserűséggel, és akik csak maguknak köszönhetik a kudarcaikat.





11, de ez rendszerszintű, társadalmi probléma aminek a közvetlen vagy közvetett hatásait egy szűk egyértelmű kisebbségen kívül az teljes népesség érzi.
Évekkel ezelőtt még lehetett azt mondani, hogy igen, de ez csak a Tinderen van így, egyébként nem, ma viszont már teljesen általánossá vált.
Átlaghoz közelítve egyre inkább, átlag alatt pedig egyértelműen az önfejlesztés és egyéb baromságokon kívül az a jellemző tanács, hogy "add lejjebb" (mintha autót vennél és nem társat keresnél, de mindegy). Ergo köss egy rossz kompromisszumot. Ezzel több probléma is van.
1) Következik belőle, hogy a párválasztás a nőn és csak a nőn múlik. Hendikep
2) Rendben, tegyük fel, hogy van, aki megköti a kompromisszumot: arányokat nézve ha egy 3 vagy 4/10-es férfi "lejjebb adja", és átlag közeli nőt keres, akkor is legfeljebb 1-2 százalék eséllyel fog AKÁRKIT találni, mivel a célcsoport még mindig felfelé keresgél, reménytelenül, de kitartóan. Aránytalan igazságtalanság és patthelyzet.
3) Konklúzió: Átlaghoz közeli vagy átlag alatti férfiként fel sem merül, hogy felfelé keress magadnak valakit, mert totál reménytelen. Ha "lejjebb adod", akkor pedig arra a középső ~40 százalékra bővül a skála, akik javarészt észre sem vesznek, és ezen soha semmivel nem tudsz változtatni. Tehát: 4/10 körüli férfiként a legrondábbak közül esetleg majd találsz valakit, miközben a szintedhez közeli nő ugyanazt a felsőkategóriás gazdag izomagyút kergeti, akivel soha az életben nem fog összejönni, de te csak várj türelmesen, majd talán 45 évesen észhez tér, és beéri veled is.
Ha ez nem igazságtalanság és nem hatalmas probléma, akkor mégis mi az?










"de ez rendszerszintű, társadalmi probléma aminek a közvetlen vagy közvetett hatásait egy szűk egyértelmű kisebbségen kívül az teljes népesség érzi.
Nem. Ez nem társadalmi probléma, hanem teljesen egyéni probléma. Ez annak a problémája, aki érintett benne. Társadalmi szinten működik az ismerkedés, olyannyira, hogy túlnépesedés van, az emberek aktív szexuális életet élnek.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!