Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A blackpill ennyire elfogadott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A blackpill ennyire elfogadott szemlélet?

Figyelt kérdés

Már a pszihológusom is arról fecseg hogy a felső 10% visz mindent, a többi páciens panaszai alapján. Akkor mégis a nőkön és a chadeken kívűl ki tagadja még ezeket?

Nem lenne egyszerűbb ha inkább felmérnék fiatalkorban ki hogyan néz ki és a ronda férfiakat automatikusan kasztrálnák?

Mint így hogy a többség csak szenved, értelmetlenül megáldva egy hímvesszővel amit leginkább akkor használhat ha hugyozni megy?



#nők #blackpill #Női hipergámia
2022. máj. 18. 17:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/121 anonim ***** válasza:
85%
1) Ahogyan a férfiak is a nőket. Nem, az nem releváns, hogy ettől függetlenül bárkit megdugnának.
2022. máj. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/121 anonim ***** válasza:
82%
*megátkozva
2022. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/121 anonim ***** válasza:
33%

Az én *nő* pszichológusom még kapálózik, hogy a "szépség relatív", de már ő is érzi a vesztét... Pláne, ha kinyitjuk a "Amit a nők mondanak és amit közben gondolnak" szótárat és felcsapjuk a "szépség relatív" meg "minden nő mást akar" bejegyzéseknél:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/121 anonim ***** válasza:
75%
12) mesélj muci, hogy szeretnél hozzányúlni a szerinted privilegizált helyzetemhez?
2022. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/121 anonim ***** válasza:
81%
En csak azt nem értem, hogy akkor hogy lehet, hogy a felső 10%-on kívül mégse szingli az összes pasi?
2022. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/121 anonim ***** válasza:
83%

"Nem kasztrálni kell, hanem hozzá kéne nyúlnuni végre a szent tehénhez, ami a nők jelenlegi privilégizált helyzete."


Kifigyeltem a szent tehenet amiről beszélsz. Egy szigeten van és 100 amazon őrzi. Plusz nehéz mint a rohadás, szóval kelleni fog egy magbízható brigád.

2022. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/121 anonim ***** válasza:
91%

12) Emlékeztesselek a prequel-re, ami a férfiak TÉNYLEG privilegizált helyzete volt? Olyan apróságokkal sok száz éven át, mint a nők örökösödésből való kizárása, gyámság alatt tartása, fizetett munkából kirekesztése, nulla rendelkezés a saját testük vagy szexualitásuk fölött.. oh wait, ezek elég sok helyen ma is érvényben vannak.

De hallgatlak, hogy szerinted te manapság milyen kemény jogfosztást szenvedsz el férfiként.

2022. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/121 anonim ***** válasza:
90%

15) igen, nyilván kapálózik neked a pszichológusod és érzi a vesztét...persze.

BTW ha a problémátok egyik gyökere a mély nőgyűlölet, akkor miért nem férfi pszichológusokhoz fordultok...?

2022. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/121 anonim ***** válasza:
17%

#18


Köszi, hogy te is 2 mondatból megállapítottad milyen vagyok. Szóljak neki, hogy itt gyakorikerdesek.hu-n már-már látnokok vannak? De inkább segítek neked egy kicsit, 𝗻𝗲𝗺 vagyok nőgyülőlő. Az egyetlen hibám, hogy rondának születtem, de szintemen felüli nők tetszenek. Nőhöz pedig azért mentem, mert ismerős (férfi) pszichológus ezt tanácsolta. De továbbítom neki a szakmai állásfoglalásod a nőgyűlöleti problémakörről ;).


Remélem egyébként ezt a szuperképességedet párválasztásnál is használod és elsőre megtaláltad már életed párját ;).

2022. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/121 anonim ***** válasza:
87%

17


Mivel szerintem hímsoviniszta, így ebbe nem is gondol bele meg nem is érdekli abból kifolyólag hogy ő férfi és őt soha nem érintették ezek és valszeg nem is fogják. Az egyetlen dolog, amire gondolni tudnak az az, hogy NAGYON kell nekik a punci..és a nő olyan dolog ami JÁR nekik, mint a csirkecomb, amit magukba tömhetnek, amikor csak megkívánják. És ha nem így van, az szerintük már felér egy jogfosztással. Még ha a nőket ennél nagyobb jogfosztás is sújtotta még régebben meg még manapság és néhány országban, az már hidegen hagyja őket...empátia a csúcson!

2022. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!