Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elfogadottabb az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elfogadottabb az ha egy nő van elhízva, mintha egy férfi? Miért kelendőbbek a kövér nők?

Figyelt kérdés
2022. máj. 14. 09:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%

Vagy nem felszínesek és szerelmesek a nőbe (esetleg soványan szedték fel és közben hízott meg), vagy mert nekik is ugyanúgy van nemiszervük, mint a többi nőnek, és sok férfinak ennyi elég...

Persze van, akinek kifejezetten ez a zsánere, de elenyésző.

2022. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Ezt az olyan férfiaktól kéne megtudni, akinek tetszenek. Esetleg antropológus és pszichológus tanulmányok segíthetnek.

Számomra egyformán taszító, akár nő, akár férfi van erősen elhízva.

2022. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem hinném, hogy elfogadottabb lenne, ha egy nő van elhízva.


Ráadásul ha én kimegyek az utcára, több csinos, sőt gyönyörű nőt látok, mint tipikus jó pasit. Így szerintem nőként még nagyobb hátrány, ha elhízik valaki.

2022. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Fordítva van ez:


Egy kövér nő csak azoknak kell, aki fatfanok. A férfiak többsége nem az, hanem légyszívesebben mindegyikük playmate alakú nőt akarna. Aki nem fatfan, az meg esetleg azért jön össze velük, mert nem akar más.


A kövér férfiak azért vannak kedvezőbb helyzetben, mert a nőknek alacsonyabb az igényük külsőt illetően, így ma nem ritkaság, hogy egy nagydarab domináns pasi is családos ember.


De ezt már a fiatalabb korosztályban is meg lehet figyelni. Nem egyszer láttam, hogy nagydarab srácok csanok társaságában voltak, mert tudták, hogyan kell viselkedni velük. A volt munkatársamt is bírták a nők, pedig egy dagi srác volt.

2022. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
*mert nem akad más
2022. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
Férfitöbblet miatt :DDD
2022. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Egy nőn vonzóbb a nagy cici meg a nagy popó, mint egy férfin.
2022. máj. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem sokaknak direkt tetszenek a kövér nők. Nem az extrém mértékben elhízottak persze, de egy max 90-100 kilós nőre bőven van kereslet. Eltolódott az ingerküszöb, mert egyrészt egyre több az elhízott ember és egy átlagmagas 80 kilós nő lassan karcsúnak számít, másrészt a média is folyamatosan gigamelleket meg hájas brazil seggeket tol az emberek arcába. Szerintem a kövér férfiak elfogadottsága is növekszik egyébként, csak ők nincsenek úgy szexualizálva, mint a kövér nők.
2022. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

"Szerintem sokaknak direkt tetszenek a kövér nők."


Ez talán már a régiekre sem volt igaz.


Sandro Botticelli a Vénusz születése című festményén egy jó alkú, gyönyörű vékony nőként ábrázolja Vénusz/Afrodité istennőt:


[link]


Ami azt jelenti, hogy az 1400-as évek óta semmit sem változott a nőideáll. Ma is ilyen nők tetszenek a férfiak többségének, mint amilyez évszázadokkal ezelőtt a művész megfestett.

2022. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Úgy gondolom, ha a férfi van elhízva a kapcsolatban, akkor a nő tuti szerelmes, ha a nő van elhízva, a férfi baromi kanos.
2022. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!