Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elfogadottabb az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elfogadottabb az ha egy nő van elhízva, mintha egy férfi? Miért kelendőbbek a kövér nők?

Figyelt kérdés
2022. máj. 14. 09:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Csapjál elő erről valami ksh statisztikát drága, mert erősen kétlem hogy objektív lenne a megfigyelésed.
2022. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Kelendőbbek a kövér nők?
2022. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a férfiak egy részének bejönnek a kövér nők ugye legyen mit rajta fogni van is egy ilyen mondás a kövér nők elfogadására konkrét oldalak vannak a facebookon a mackós férfiak esetében egy ilyen oldalt láttam hogy őket is reklámozzák persze egy ilyen telt nőket reklámozó csoportokban is nagy részt az izmos pasikat rakják ki nem a kövérebbeket. Egy kövér nőnek hamarabb lesz sikere a tinderen mint egy kövér férfinak vagyis én ezt tapasztalom persze van olyan nő aki szereti a pocakosabb srácokat láttam már ilyet is.
2022. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
Ne keverd azt, hogy "vonzódik hozzá" azzal, hogy "beéri vele".
2022. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akin van egy kis túlsúly /nem elhizas/ sok esetben szebb az arca mint egy állandóan fogyizos vékony nőnek. Főleg ha utóbbi meg erősen puderozza is magát. Tipikus példa amikor egy nő 40 évesen hátulról úgy néz ki mint egy csinos tini aztán amikor megfordul és meglatja az ember az arcát.....
2022. máj. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szerintem a teltség, "puhaság" könnyebben kötődik a női mint a férfi sztereotípiákhoz.


Ennek ellenére szerintem mindkettől elfogadottá kezd válni.


Ez egyrészről jó, más részről veszélyes.


Jó lenne, ha a vékony ("modell") alkatnál 10-20 kilóval teltebb lányok (vagy fiúk) önbizalmát nem rombolná le a társadalom már kamaszkorban, azt sulykolva hogy "kövérek".


Egy durva, jelentősebb elhízásnál viszont megjeleni az egészségi szempont. De még itt is fennáll: ha a partnerem el van hízva és szeretnénk hogy fogyjon (egészségi okok miatt), attól még elfogadhatom kövérebb állapotban is, amíg nem sikerül..


24/F

2022. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!