Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.





Nehéz helyzet ez. Az elején megírtam mindenkinek, aki nem tetszett, hogy nem egymást keressük. Hát kaptam pár olyan választ... amitől totál elment a kedvem, és tényleg inkább vissza se írtam.
Voltam ott minden, felszínes kva, aki rögtön ítélkezik, szemétláda, aki nem is ad esélyt, hogy a belső értékeit villantsa, és még nem is emlékszem, hogy micsoda.
Szóval, ha a nők egy betűt sem írnak vissza, az sajnos nem csak azért van, mert a nők szmét gyökerek, hanem azért, mert a férfiak is azok.










21:
Frankó. Én kérek elnézést a nevükben :(





A ghostingolás az egyik legundorítóbb dolog.
És tudjátok ti nők, hogy ilyen esetben mi férfiak miért próbálkozunk??
Azért, mert ha nem adtok egyértelmű jelet, hogy nem akartok semmi, mi próbálkozunk.
Legalábbis én és sokan mások biztos.
Mert ami még nem dőlt el, azért lehet küzdeni.
Nekem meg eleve tetszik ha küzdenem kell egy nőért.
Szóval ezért kell kimondani egyértelműen, hogy nem akarsz a másiktól semmit.
Magad is megkíméled az értelmetlen f*szságoktól meg a másikat is, mert nem pazarolja olyan dolgokra az idejét, melyeknek értelmük sincs.










További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!