Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az olyan nőknek vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az olyan nőknek vannak hatalmas elvárásaik, akik semmit nem értek el az életben?

Figyelt kérdés

Legyen a férfi jóképű, szórakoztató, lehetőleg ne dolgozzon csak dőljön a lé valami vállalkozásból, vigye a nőt ide-oda drága helyekre, legyen szép háza és autója minimum kettő.

Ez nyilván túlzás, de kb. ez lenne az álomférfi. Ami rendben is lenne, ha a nő legalább megközelítőleg fel tudná mutatni ugyanezt, de a valóságban az elvárás köszönőviszonyban sincs az elért eredménnyel: se saját lakás se kocsi, max egy közepesen jó irodai állás meg átlagszép külső és ennyi.

Szerintem egy férfinek messze nincsenek ilyen igényei, akkor ez miért van ilyen szinten feje tetejére állva a nőknél?


üdv; egy incel



2022. máj. 2. 11:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
25%

20

Szerintem az, hogy egy pasinak van autója (nem bmw es társai) az alap, es azért nem akkora elvárás!

2022. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
16%

Az átlagos autó már társadalmi alap ezzel egyetértek, ezzel a hasonlattal a kifejezetten drága autókra gondoltam.

20-as voltam

2022. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

En se ertem el nőként semmit, meg annal is kevesebbet, de elvarasom sincs.


Akibe most szerelmes vagyok panelben lakik, fizeti a hitlelt, 20 eves kocsival jar, dohanyzik stb. Barmit megtennek, hogy az enyem legyen. Rengeteget koltok ra, hogy a kozelebe ferkozhessek valahogy. (Messze lakik.)

2022. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
82%
Mert ők ezt nem érték el és nem is érhetik el soha, így nyilván mástól várják rá a megoldást, mástól várják el, hogy megtegye helyettük.
2022. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Megfordítom: én egyetemi kutatónak - oktatónak készülök, sőt, legvadabb álmaimban olyan szakmai sikereket érhetek el, hogy idővel akadémikus legyek... Ehhez nekem nem kell semmilyen férfi, nem akarom, hogy eltartsanak. (Gazdag ebből nem leszek, de nem is érdekel, hogy luxusingatlanom legyen, utazzak, minden évben nyaraljak. Semmi drága "hobbim" nincs.)

Ezzel szemben vannak olyanok, akik nem akarnak valamilyen piacképes területen tanulni vagy dolgozni (max. alibiből szereznek egy diplomát); megszokták, hogy anyu-apu mindent megold, kifizet helyettük; ők nyilván eltartót keresnek... Hamar szülnek egyet-kettőt, előzetes munkaviszony nélkül, aztán maradnak háztartásbeliek... N

2022. máj. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!