Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennél ha a pasi első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a pasi első randin az oldalfogaival harapná a kolbászt, s mikor rakerdeznél miért azt válaszolja hogy azért mert a metszofoga műanyag?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 29. 13:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes randi lehetett, és nem csak a műfogak miatt. :D
2022. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem használ evőeszközt?

Nekem csálék a fogaim és nem tudok vele rendesen harapni, de a szüleim megtanítottak késsel-villával enni így nem kell a hátsó fogaimmal marcangolnom az ételt.

2022. ápr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Lángolt kolbászt késsel villával?
2022. ápr. 29. 13:26
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért remélem, az első randi nem egy piaci lacikonyhán van, mert kb. ott elfogadható az, ha valaki kézzel eszi a kolbászt (oké, max. még Balatonon egy bódé, az elmegy). Amúgy meg nem azt szoktam figyelni, hogy ki melyik fogával harap bele bármibe is.


Mondom amúgy ezt úgy, hogy van pótfogam... az milyen sundám-bundám házi barkács Mekk Elek munka pótfog, amivel nem lehet harapni / rágni?... nem azzal van a gond, hogy ki van pótolva, hanem az igényességgel / minőséggel...

2022. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ez szarazkolbasz.
2022. ápr. 29. 14:00
 6/20 A kérdező kommentje:
És piknik pokrócon ott kés és villa???
2022. ápr. 29. 14:01
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért ne lehetne kolbászt késsel enni? Nagyapám is úgy szokta.

2. Ha ekkora problémák vannak a fogaiddal, miért kötelező ilyen nehezen harapható ételt választani?

2022. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az én fogam nem sufni tuning hanem profi fogorvos által felrakott fix, nem is konkrétan mufog hanem, korona. Csak vigyazók rá.
2022. ápr. 29. 14:03
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Pikniket nem lehet késsel-villával enni? Ilyet sem hallottam még eddig :D.
2022. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De pokrócon nem tudok jól kolbászt vágni mert ide oda mozog a pokroc is gyurodik. Ja de félreértés van a fogam elvileg bírja de óvatos vagyok. Lehet túl óvatos de inkább túl mint kevesbe
2022. ápr. 29. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!