Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy el a mai huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy el a mai huszonéves nők kinézete egy műanyag felé, mikor tökéletesen látható, hogy a minőségi férfiaknak nem ez kell?

Figyelt kérdés

Ronda póthaj, feltöltött száj, ízléstelen ruhák, hatalmas műszempilla, ilyen-olyan filteres instás képek, láthatóan aranyásó lányok, de miért? Akárhány gazdag férfit látok a környezetemben, mindnek szép, DE természetes, klasszikus, nőies és okos felesége van. Akkor ezek a lányok mit akarnak elérni?


Példa mindkettőre, amit mondok:


[link]


ellenben


[link]


2017. dec. 27. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
A média befolyása. Plakátokon, magazinokban, youtube videókban, tévében azt sulykolják a nőkbe, hogy csak ezekkel lehetnek szépek, csak így kellenek a férfiaknak. Ha ismerősi körben is végignézek, a mű lányokra van nagyobb kereslet, nem azokra akik alig sminkelnek és nem töltik a fél napjukat az edzőteremben.
2017. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

A divat. Bár én sem értem.

Nőként sem tudom felfogni. Mégis az utcán teljesen lenézik az átlagos lányokat, aki nem divatp*csának öltözik.

2017. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
És még valami: egyszer nézz meg egy tinimagazint vagy lányoknak készült blogot, meglátod hogy mindben van tanács arra vonatkozóan, hogy hogy nézz ki, ha a férfit "meg akarod szerezni". Ilyen rúzsod legyen, ezt sportolj, így szőkíttesd a hajad.
2017. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

El sem hiszed, mennyi férfi van ezért oda... Nem tudom, hogy közülük melyik normális, de van bőven, aki bolondul értük, általában pont a hangosabbak, népszerűbbek, akiknek emiatt sajnos az eszükkel fordított arányosságban jobban számít a szava. A médiában főleg, bár ez érthető, tapasztalatból tudom, hogy milyen olcsó és könnyű fenntartani egy természetes, szép kinézetet és mennyibe kerül a szoli, a heti fodrást, műköröm, a rengeteg smink, ami nem csak egy kis alapozó és szempillaspirál, handm highlighter, mattító, primer meg a többi szörnyűség, amiről azt sem tudom még én sem, hogy mi.:P És ha a nép vásárol, bármit, az jó. Nem egyéni szinten, nyilván.


A másik, annyi lett a szolis, precízre nyírt hajú és szakállú, parfümtől szédítően bűzlő, sokszor szőkített hajú férfi... Szóval "férfi", hogy a két nem nagyon is megtalálja magának a maga célcsoportját. Csak az a baj, hogy sok esetben én voltam a természetes külsőmmel a "girl next door" típusú lány meg a havercsaj, meg az egypatronos meg minden (ezt rosszindulat nélkül), miközben tök normális, átlagos férfiak, meg olyanok, akiktől több észt vártam, ilyen felismerhetetlenre módosított nőknek vitték a virágcsokrot, búslakodtak utánuk fél éveket, mentek vissza hozzájuk, hívták őket kicsimnek és kérték meg olylor a kezüket... Szóval nem olyan népszerűtlen ez, bárki bármit mond. Arról nem beszélve, hogy mennyiszer szóltak azért is férfiak, hogy igazán jól állna a magassarkú, miért nincs "olyan szép, fekete szempillám" meg ta többi, holott még csak nem is kértem véleményt. Lehetséges, hogy rosszakkal akadtam össze, de rám már erőltették páran műséget és sokan hiszik is dolgokról, amik műk, hogy igazi... Pedig így sem hiszem, hogy csúnya lennék, vagy igénytelen.

2017. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nézd meg pl. politikusok feleségeit (most nem az idősekre gondolok van fiatal is, Pl. Kocsi Máté és magyar is), egyiknek sem ilyen mű nője van... :D Amúgy ne értsetek félre, tudom, hogy nem minden nő gazdag férfira pályázik, de úgy gondolom, hogy aki így néz ki, annak az a vágya....
2017. dec. 27. 11:47
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

"El sem hiszed, mennyi férfi van ezért oda."


Nem, ezért nem a férfiak vannak oda, hanem a hasonszőrű egyethajúak, meg a mostanában divatos 18 évesen 2 méteres szakállas fiúk.



Egyébként sokkal kevesebb ilyen nő van, mint amennyiről a "hírek" szólnak. Viszont aki elmegy műanyagba, az általában eleve az, aki a társaság középpontjában pörög, aki látszik, aki az egész életét a közösségi médiában posztolja.


Összességében tehát messze felül vannak reprezentálva, ahhoz képest, hogy milyen kevés műnő van a sok csinos, természetes lány között.

2017. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Nekem mindkét típus tetszik, na most mivan?
2017. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Mindkettőre van kereslet, azért van mindkettőből.

Az átlagos lányokra meg nincs, rólus sosem szól kérdés (illetve sok férfinek a második képen lévő lány számít átlagosnak, a többi meg ronda)

Egy átlagos lány

2017. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Az átlagos lányokra meg nincs, rólus sosem szól kérdés (illetve sok férfinek a második képen lévő lány számít átlagosnak, a többi meg ronda) "



Ez kb 20-25 éves korig van így...


Ha körülnézek a munkahelyemen, akkor az átlagos nők mindegyike házas, az ilyen nagyon megcsinált műcsajok, meg a nagyon szép nők egy jó része pedig továbbra is "keresi az igazit"

2017. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kinek mi a minőségi férfi. Aki ilyen felszínes, annak a hasonlóan felszínes pali kell, ami gyanítom, köszönőviszonyban sincs azzal a típussal, akit te (vagy mondjuk én) minőséginek tartasz. Így meg kereslet és kínálat találkozik. Ezeknek a lányoknak a főnyeremény egy ilyen gazdag, kigyúrt, kopasz redősnyakú tetkós "vállalkozó" vagy egy diszkókirály p.cs. És ennek a kategóriának pont nem a 2. képen levő lány kell, mert jaj, azon nem látszik azonnal, hogy mennyit költött magára ergo "nem ad magára" meg nincs bazi vastag szája se meg kilométeres csöcsei.


Plusz sok tök értelmesnek, normálisnak látszó pasas is megy az első kategóriás nőre. Miért? Mert épp ez a trendi, és azt hiszik, ezzel tiszteletet vívnak ki a kortársaik között, hogy hű, apám, őt is sikerült megszerezned, mekkora arc vagy. Vagy épp nekik is csak annyi fontos a nőben, hogy legyen nagy melle és tudjon jól szopni.

(ill. az, hogy kinek milyen felesége van, egy dolog... rengeteg ilyen gazdagférfi ismerősöm volt, akinek korban hozzáillő, a korához képest gyönyörű, elegáns, ízléses felesége volt... aztán sutyiban dugdosták pont ezeket a divatlibákat)

2017. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!