Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 évesen várjak még, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen várjak még, vagy szexeljek olyannal, aki nem tipikusan az esetem, de kedves velem?

Figyelt kérdés
Mit tennétek a helyemben? Én vagyok a nő.

2022. ápr. 23. 13:24
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
19 éves korom óta van nekem is vibrátorom, de úgy gondolom ehhez semmi köze a kérdésemnek.
2022. ápr. 23. 14:50
 32/41 anonim ***** válasza:
75%
Segítő szándékkal írtam, vannak esetek amikor a kérdező feltesz A és B opciót de esetleg a C is nyerhet. Úgy gondolom fogjál magadon. De akkor nesze neked a válasz: Ha 28 éves korodig vártál, akkor várj még.
2022. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
87%

Ha egyáltalán nem tetszik, akkor hagy a picsába, mert nagyon rossz lesz.

Ha azért elmegy egynek, akkor szerintem vállald be, mert ha eddig nem jött jobb, akkor eztán sem fog.


#24


Mert min múlik még te nagyokos? Lehet akármilyen jófej, kedves stb valaki, ha egyszerűen nem kívánod.

2022. ápr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
73%

>Szűz vagyok. A pasival jóban vagyunk, sokat szoktunk beszélgetni, kérdezgetett a szerelmi életemről, őszintén elmondtam neki, hogy mi a helyzet. Erre mondta azt, hogy szívesen segít nekem ilyen téren, hogy megszabaduljak a gátlásaimtól.

akkor nyugodtan legyél csak egy szám azok között akiket megfektetett

2022. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
86%
Azzal szexelj, akit kívánsz. Mi ezen a bonyolult? :D
2022. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
44%
35. Nőknél ez kicsit máshogy működik. Én biztos nem lennék egy strigula a sok másik Mellett. Vágyom rá, hogy értékeljenek, mivel többet érek ettől.
2022. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vonzódsz hozzá, ne feküdj le vele, nem lesz jó élmény. Ennek a kérdésnek úgy van értelme, hogy izgatónak talalod, vonzódaz hozzá fizikailag, de lelkileg félsz, mert "nem az igazi", valószínűleg csak egy kaland, megbánnád elvi okokból, vagy érzelmileg problémás a dolog. Akkor adódik a kérdés, hogy fizikai élvezet vagy lelki biztonság és a sérülés kerülése. De ez garantáltan szar lesz testileg és lelkileg is, ha nem vonzódsz hozzá.

Tudod, miért ez a dilemmád most? Hogy vele vagy senkivel? Mert a csigaházadban élsz, és nem vagy nyitott mással. Ha mással lennétek ilyen bizalmas beszélgető viszonyban, akkor meg vele adódna a kérdés. Kerülj bizalmas viszonyba olyannal, akihez fizikailag is vonzódsz.

Emlékszem, gimiben volt egy osztálytársam, ő is azt csinálta, mint a te barátod, ő lelkileg érzékeny, sérült, elhanyagolt lányokat ölelgetett, és vitt ágyba. Undorodtam tőle (fizikailag is). Sosem értettem, hogy lehet sikere, amikor még ápolatlan, igénytelen is volt.

2022. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a férfi nem tipikusan az eseted, akkor elsőre azt mondanám, hogy ne szexelj vele, viszont ha nagyon aggaszt a szüzességed, és egyébként egy normális, kedves, ápolt ember az illető, akkor valószínűleg abból sem lesz gond, ha engedsz neki. Kulcskérdés, hogy mennyire találod testileg elfogadhatónak. Megegyezhettek kísérletezésben is, például hogy csókolózás, simogatás alapján kitapasztalod, hogy jólesik-e a közelsége, az érintése. Ha igen, akkor lehet egyre merészebb dolgokkal próbálkozni úgy, hogy közben bármikor mondhatsz nemet is.

Amúgy a 28 év még egyáltalán nem vészes, bőven van időd bepótolni a dolgokat.

2022. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Persze, mert egy vonzó adonisz annyira értékelni fogja majd. Addig biztos, amíg meg nem fekteti. :D
2022. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
65%
sok férfi sem kezdeményezhetet nálad eddig szerintem. Az animés lányok ilyen elvontak .
2022. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!