Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tindert van aki komoly társkeresési céllal használja, vagy inkább ne is próbáljam meg? N

Figyelt kérdés
A Badoon úgy veszem észre fele-fele az arány, de a Tindert inkább szexpartner keresőnek gondolom, ezért érdekelne mások meglátása is.

2022. ápr. 20. 12:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A kérdésnél írtam, hogy nő vagyok, de én sem tartozom sem a felső százalékos nők közé, sem azok közé, akik ilyen pasikat keresnek.
2022. ápr. 20. 13:49
 12/20 anonim ***** válasza:
Vannak persze.
2022. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nokent olyan pasit valasztasz, amilyet csak akarsz.
2022. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert masok velemenye alapjan akarjatok alakitani hol ismerledtek. Probald ki, olyanokat huzz jobbra akik normalisnak tunnek es ha nem jon be majd letorlod. De csak azert lemondsni az eselyrol mert mas szerint nem mukodne..meg mindig valahol kr.e. 500-ban tartanank ha mindenki ez alapjan elne.
2022. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#14 ok, de hogy dönti ezt el, hogy nem működik? lefekszik egy csomó csávóval és ha csak szex volt abbahagyja? :D
2022. ápr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért feltételezitek, hogy egy komoly szándékú nő, az lefekszik mindenkivel és várja, hogy hátha az egyik hülyét annyira elvarázsolja a puncija, hogy belém szeret és meg akar tartani...


Szerintem ez nem így működik. Pont ez a lényeg, aki szexkapcsolatot keres, az tegye nyugodtan, de én maradnék, az ismerkedjünk, randizzunk és ha van szimpátia, bizalom, majd akkor szexelünk régimódi módszernél.

2022. ápr. 20. 15:15
 17/20 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom férfiként egész jó volt a Tinderrel, teljesen normális nőkkel beszéltem vagy találkoztam. A nőkkel egész más a baj, mint a pasikkal, amikről gyakran lehet itt is olvasni nők részéről. A nőkkel az a gond, hogy (és ebben igazat kell adjak az inceleknek), hogy tényleg a tökéleteset keresik. Nem az értékeidet keresik, sokkal inkább azt, hogy mibe tudnak belekötni. Ha valami apróság nem felel meg, vagy valamit elszúr az ember, azonnal ejtve van. Szóval borzasztó nehéz komoly kapcsolatot kialakítani ott, mert tényleg magasak a nők igényei. Mondom ezt úgy, hogy volt onnan randim bőven, és végül meg is találtam a párom.

De rohadt nehéz férfiként, mert jóval magasabbak az igények, mint a személyes ismerkedésnél (tapasztalatból mondom).


De még egyszer kiemelem: egészen más nőként használni, mint férfiként (ha nő vagy). De a kérdésedre válaszolva: igen, lehet találni komoly kapcsolatot. De rengeteg energiát kell beleölni, és sokat számít a külső valóban, ezt kár lenne tagadni.

2022. ápr. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom férfiként egész jó volt a Tinderrel, teljesen normális nőkkel beszéltem vagy találkoztam. A nőkkel egész más a baj, mint a pasikkal, amikről gyakran lehet itt is olvasni nők részéről. A nőkkel az a gond, hogy (és ebben igazat kell adjak az inceleknek), hogy tényleg a tökéleteset keresik. Nem az értékeidet keresik, sokkal inkább azt, hogy mibe tudnak belekötni. Ha valami apróság nem felel meg, vagy valamit elszúr az ember, azonnal ejtve van. Szóval borzasztó nehéz komoly kapcsolatot kialakítani ott, mert tényleg magasak a nők igényei. Mondom ezt úgy, hogy volt onnan randim bőven, és végül meg is találtam a párom.


De rohadt nehéz férfiként, mert jóval magasabbak az igények, mint a személyes ismerkedésnél (tapasztalatból mondom).


De még egyszer kiemelem: egészen más nőként használni, mint férfiként. Ha érdekelnek a nők tapasztalatai, rengeteg női kérdést is találsz Tinder-témában. A nők többsége ugyanúgy elégedetlen vele, mint a férfiak, csak teljesen más okokból. De a kérdésedre válaszolva: igen, lehet találni komoly kapcsolatot, van példa erre is. De rengeteg energiát kell beleölni (nőként is, mert állítólag rengeteg a gyökér, átvágós pasas), és sokat számít a külső valóban, ezt kár lenne tagadni.

2022. ápr. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, módosítani akartam az eredeti szövegen, ezért küldtem duplán, de gőzöm sincs, hogyan kell törölni a választ 😁 Ha valaki tudja, kérem jelezze
2022. ápr. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bármelyik jobb de én a Badoora mondanám azt hogy ki lehet fogni egy két normális embert de a többi az botrány, Főleg ez a yaumo vagy mi. Némelyik írni sem tudott, nem tudtam kiolvasni amit írt
2022. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!