Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkeresöknél hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresöknél hol lehet komoly kapcsolatra vágyokkal találkozni?

Figyelt kérdés
Ha neten keresek társat mert élőben nem járok se discoba se olyan helyekre ahol hű de nagyon tudnék a saját korosztályommal ismerkedni 30as nő vagyok és nem járok bulizni mert nem is az én műfajom és inkább kirándulni szeretek.
2022. ápr. 7. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Pl.: itt? Én egy 40 éves férfi vagyok, és ha gondolod, szívesen ismerkednék veled:).

A fizetős társkeresők megbízhatóak, az ingyenesen csak szórakozók vannak.

Az adatlapok alapos elolvasásából többminden kiderülhet, a soros közt van sokminden elbújva.

2022. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet. Az más kérdés, hogy szűrni is kell a jelentkezőket, amire sok nő nem hajlandó, aztán előadja, hogy a társkeresőkön mindenki csak dugni akar. Természetesen, sokan komoly kapcsolatot keresnek.
2022. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha komolyat keresel akkor a két legnagyobbat el kell kerülni, ami a Tinder és a Badoo. Legalábbis gondolom a 30as kínálat sem jobb a 20asnál.
2022. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3: Miért, a 20-as kínálat milyen? Én is kerestem rajta már komolyat és rengeteg férfi ismerősöm.
2022. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 40-esként a badoon találtam komoly kapcsolatot.
2022. ápr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 Keresni a kuplerájban is lehet komolyat. Csak nem sok az esélyed.
2022. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így sehogy
2022. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon jó kérdés én is ezt kérdezem 30 éves férfiként. Van egy 7 éves kapcsolatom 2 éve költöztünk össze a távkapcsolatból aztán kiderült nem ugyan az a jövőképünk máshol szeretnénk élni. De a kovid alatt megtanultunk együtt élni. Gondoltam lezárom a kapcsolatot aztán tovább lépek. Felmentem a régi oldalakra csajok és pasik, twoo, badoo, love 7 éve még ezeken ismerkedtem, de igazából 1-2 lányt találtam aki szimpatikusnak tűnt. Régebben sokkal többen voltak, így nem merem dobni a kapcsolatom, hogy utána egyedül maradok aztán ki tudja mi lesz. Fogalmam sincsen hol kellene ismerkednem vagy hogyan.
2022. ápr. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a randivonalon találkoztam a felségemmel 9 évvel ezelőtt.
2022. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!