Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tindert van aki komoly társkeresési céllal használja, vagy inkább ne is próbáljam meg? N

Figyelt kérdés
A Badoon úgy veszem észre fele-fele az arány, de a Tindert inkább szexpartner keresőnek gondolom, ezért érdekelne mások meglátása is.

2022. ápr. 20. 12:27
A kérdező szavazást indított:
Igen, vannak.
Nincs, nem érdemes próbálkozni.
34 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Minden online társkereső valójában a lúzerek gyülekezete akik ettől várják a megváltó szexet. Ne legyél már naiv!
2022. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%
Nyilván van csak kérdés mennyi. És ezt már csak akkor tudod meg az illetőről, hova tartozik, amikor már szexeltetek :D Ez a játék lényege :D
2022. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17%
Persze, hogy vannak, eleg sokan. Az mas kerdes, hogy sok no csak a komolytalan, de top kinezetu sracokat huzza be, aztan sir, hogy nem talal komolyat.
2022. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem bármilyen általánosítást levonni rossz. Az én tapasztalatom elég elszomorító volt, viszont ismerek olyat akik ott ismerkedtek meg, azóta vannak gyermekeik is.


Meg kell próbálni, sajnos részben szerencse kérdése, kivel dob össze a gép.

2022. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Menj fizetos tarskeresore, ott kevesebbet kell szelektalni.
2022. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én például ismerkedni, kapcsolatot kialakítani vagyok fent. De a csajok 90%-a csak az insta reklámot tolja. Meg ha gondolom egy nálam helyesebb srác ír nekik akkor mennek is ágyba.
2022. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
Én meg olyannal ismerkedem csak aki távolról kerüli az ilyen rib...nc gyűjtőhelyeket mint tinder és társai.
2022. ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%
Én is azt feltételezem a csajról, aki ott tolja, hogy végig ment rajta egy halom csávó. Szóval nekem is erre pálya. Ezért pasiként nem annyira jó ott keresni tartósat.
2022. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igazatok van, rossz ötlet volt.
2022. ápr. 20. 13:15
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
Ha a felső 1%-ba tartozol férfiként akkor aratni fogsz, ellenkező esetben elenyésző a matchek és a lájkok száma. Nekem jelenleg 1 hét alatt 8 match és 23 like, ezzel a statisztikával nem vehetném fel a versenyt az 1%-ba tartozó díszbikákkal.
2022. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!