Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves koráig tud egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves koráig tud egy férfi úgy kinézni, hogy a huszonéves lányok is vonzónak tartsák?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 10. 07:24
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
#20: Csak nem vele tervezel jövőt és komoly kapcsolatot.
2022. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
6%

30. Én 28 éves vagyok és rendszeresen 21-22 évesnek néznek. Biztos sok oka van, mondok egy párat:

-genetika

-nem iszom alkoholt egyáltalán és nem is cigizek

-kialszom magam

-Aloe Vera hidratáló géllel (DM, Rossmannban lehet kapni egy ezresért) kenegetem minden nap többször az arcom

-táplálékkiegésztőként kapható kollagént szoktam néha inni

-megiszom napi 4-5 liter folyadékot, hogy a bőröm rugalmas maradjon

-alig, szinte egyáltalán nem eszem zsíros dolgokat


Szóval nem kell ehhez milliárdos hollywoodi sztárnak lenni, csak ilyesmi dolgokat betartani. (Nem azt mondom mindenkinek pont ezeket, de kb. lehet látni/tudni mik kellenek hozzá, semmi titok nincs ezekben, mindennek utána lehet olvasni.)

2022. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

#32:

Ez 50 felett már csak halottnak a csók lesz.

2022. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
5%
31. A komoly kapcsolat általában a családalapításban csúcsosodik ki, ez egy óriási összekötő kapocs és kiteljesítő faktor a legtöbb ember életében. Egy 38 éves férfi és egy 28 éves nő kapcsolatából azért lesz gyakrabban komoly kapcsolat, mint egy 28 éves férfi és 38 éves nő kapcsolatából, mert előbbiben a felek valószínűbben akarnak és tudnak gyereket vállalni, mint az utóbbiban.
2022. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
91%

#33:

Nem örökre 21 évesnek akarok kinézni. De egy 7-10-zel fiatalabbnak lehet hosszú távon is.


Édesanyám is 61 éves és őt is kb. egy tízessel fiatalabbnak szokták nézni. Szóval genetika is van benne, de ő is pl. ugyanígy soha nem iszik, egészségesen eszik, egy-két más fontos életmód és szokás jellegű dolgot betart még.

2022. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
32-es.Ha jól tudom napi pár gramm zsír javasolt.Az epe jó működése miatt.Egy kicsit meg kell dolgoztatni.Epekő is képződhet állïtólag, ezért.
2022. ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
#17-es vagyok... Vajon azért lettem lepontozva, mert volt már jóval fiatalabb lánnyal párkapcsolatom?
2022. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem attol lesz vk jo no, hogy ranctalan. A kislanyos vonasok genetikailag meghatarozottak. Ettol nez ki par idosebb no fiatalabbnak.
2022. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
76%

A pierce brosnanos példásnak: A pasi jól néz ki a korához képest, én is látom, hogy jóképű, meg is bámulnám, de hogy hozzám érjen az öreg ujjaival, az öreg arcát közel nyomja hozzám, pláne hogy szex is vele, na és a szája. brr.. Nem minden szép emberrel akarunk dugni. Vannak szép emberek, el is ismerhetjük, hogy vannak szép emberek 40 felett, de vonzódni hozzájuk szexuálisan, vágyni az érintésükre, ez már csak apakomplexusosoknál van.


Attól, hogy megfordulunk valaki után, esztétikusnak tartjuk az arcát, sármosnak tartjuk nem azt jelenti, hogy dugnánk vele, csak elismerjük, hogy szép!

2022. ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
A magyar fèrfiak 30-35-ig, a hollywoodiak akár 50-ig is :D
2022. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!