Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit találnak vonzónak rajtunk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit találnak vonzónak rajtunk, negyveneseken a fiatalok, a korai huszonévesek?

Figyelt kérdés
Érdekes,hogy amikor próbálok ismerkedni,párkapcsolat céljából,akkor szinte csak a korai huszonévesek írnak,ők biztosítanak arról,hogy érzelmeket kapok. Nem vonom kétségbe, volt is fiatal párom, de szerintem húsz, vagy több év korkulönbség, hát, azért nem semmi.Kedvesek a fiatalok,van köztuk sok komoly is, de ha találkozom, olyan ,mintha apás beszélgetés lenne. Mivel nem vagyok pénzes,csak az emberi oldalam adom, adtam eddig, mégis a fiatalok találnak meg.Kérdezem, kedves fiatalok, mi vonzó rajtunk, negyveneseken, amikor szerintem hozzánk korban minimum a késői harmincasok illenének.Van-e olyan köztetek, aki nagy korkulönbséggel él kapcsolatban, hosszabb ideje és nincs ebből gond, most nem szexre gondolok, hanem lelkiekre, összhangra, érettségbeli eltérésre.Zárkózzam el, vagy próbáljak ismerkedni fiatalokkal,ha már a mi korosztályunk nem akar..?
2018. jún. 1. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Én ugyan nem vagyok 20-on éves, de valahogy egész életembe a 40 körüli nők vonzóbbak voltak számomra. Érettebbek, tudják mit akarnak, és nem csak a szexre gondolok. Jobban értékelnek, mint egy fiatalabb.
2018. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

En 25 vagyok, a baratom 37. Ugyan itt csak 12 ev van, de en ennek semmi hatranyat nem erzem sem testileg sem szellemileg.


Sot a szex es a lelki osszhang is jobb, mint egy atlagos korombelivel. En eleg erett gondolkodasu vagyok, es a korombeliek ures szemelyisege, kalandozasvagya, erdektelensege, konfliktuskerulese engem joparszor kiabranditott. Ugyhogy nekem egy erett ferfi minden teren tobbet nyujt.

2018. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Rajtam pl semmit! 😏
2018. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 ZoltanAnglia ***** válasza:
13%
52 eves ferfi vagyok...de kellenek a tokomnek az errettek. Nekem 16-tol 30-ig jo.
2018. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Egy igényes, férfias 40-es pasit hamarabb megnézek az utcán mint egy 20 éves srácot. Ennek mi az oka? Van egyfajta kisugárzásuk, ami nekem bejön.

29/F

2018. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem matematika, hogy bármit is számítana a korkülönbség.
2018. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%
Kerdezo szerintem csak bekepzeled mert ko lenne elhinni h igy van 😂😂😂
2018. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Nekem van erre egy elméletem.


Sok fiatal meleg fiú sokkal később mondja el a szüleinek,vagy beszél a dologról felnőttekkel,mielőtt lépne.


Kicsit "össze vannak zavarodva",és egy érettebb pasival megosztani a gondolataikat,szerintem vonzóbb nekik,jobban érzik a biztonságot,tapasztalatot,mintha egy hasonlóan,tapasztalatlan sráccal jönnének össze,vagy beszélgetnének.


Én 22 évesen először egy akkor 41 éves pasival találkoztam,ismerkedtem.


29/f

2018. jún. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
*a lényeg,hogy jobb egy felnőttel erről beszélni,aki érti min mennek keresztül..
2018. jún. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A válaszokból nagyjából az jön le, amit gondoltam én is.Biztonság, bizalom és érett gondolkodás, ami a negyveneseket vonzóvá teszi.Első barátom 43 éves volt,mikor én 19 voltam, rengeteget adott nekem, mint ember. Most 49 vagyok és három évig éltem egy most 22 éves sráccal.Így azt hiszem,nem adom fel és hiszem,hogy majd az új párom egy szintén huszonéves,emberi értékeket igénylő srác lesz,akivel olyan jól megértem magam, mint eddig.
2018. jún. 2. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!