Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit találnak vonzónak rajtunk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit találnak vonzónak rajtunk, negyveneseken a fiatalok, a korai huszonévesek?

Figyelt kérdés
Érdekes,hogy amikor próbálok ismerkedni,párkapcsolat céljából,akkor szinte csak a korai huszonévesek írnak,ők biztosítanak arról,hogy érzelmeket kapok. Nem vonom kétségbe, volt is fiatal párom, de szerintem húsz, vagy több év korkulönbség, hát, azért nem semmi.Kedvesek a fiatalok,van köztuk sok komoly is, de ha találkozom, olyan ,mintha apás beszélgetés lenne. Mivel nem vagyok pénzes,csak az emberi oldalam adom, adtam eddig, mégis a fiatalok találnak meg.Kérdezem, kedves fiatalok, mi vonzó rajtunk, negyveneseken, amikor szerintem hozzánk korban minimum a késői harmincasok illenének.Van-e olyan köztetek, aki nagy korkulönbséggel él kapcsolatban, hosszabb ideje és nincs ebből gond, most nem szexre gondolok, hanem lelkiekre, összhangra, érettségbeli eltérésre.Zárkózzam el, vagy próbáljak ismerkedni fiatalokkal,ha már a mi korosztályunk nem akar..?
2018. jún. 1. 13:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon szexi 40-esek, de kapcsolatot nem akarok egy apakorabeli pasassal, nem hiszek a nagy korkülönbséges kapcsolatokban, a kor igenis számít. 27 éves vagyok, rém gáz ha 27 éves korára nem tudja hogy meleg-e vagy sem vagyis nem tudja mit akar.
2018. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem meg pontvaz van, hogy a fiatalok alig találnakmrám, pedig 46 évesen egy bújós kisfiús srácra vágyom.
2018. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

Értem 12-es, csak értsd meg, hogy nem vágyik mindenki pótapára, pedig én is szexeltem már 20 évvel idősebb pasassal, de kapcsolatot nem szeretnék. Én inkább a korosztályomat preferálom ebből 27 évesen.


Engem mondjuk az zavar, mikor egy velem egykorú inkább az öregebbet választja, mint egy fiatalt aki helyesebb és kedves, csak nincs annyi pénze.

2018. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező azt hiszem jól rátapintottál a lényegre. Szívesebben lennék egy idősebb pasival mint egy korombelivel. Biztonságosabbnak, megbízhatóbbnak, tapasztaltabbnak tűnik egy idősebb férfi (nem jelenti azt, hogy az is), mint egy 20as éveiben jaró fiatal srác.. az én korombeli között azért jóval több az olyan, aki csak szexre vágyik, én meg inkább érzelmesebb típus vagyok. Nem is nagyon ismerkedem, mert félek, hogy hamar szerelembe esnék és csak kilennék használva 🙊 tudom hülye felfogás de ez van..


23F

2018. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%

"Engem mondjuk az zavar, mikor egy velem egykorú inkább az öregebbet választja, mint egy fiatalt aki helyesebb és kedves, csak nincs annyi pénze."


Előbb-utóbb mindenki megöregszik.

Pénzed viszont nem biztos,hogy lesz,attól,mert öregebb lettél.


A biztonság sokkal fontosabb,mint a fiatalság,mert az múlandó.

2018. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!