Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagytok irigyek a szép nőkre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagytok irigyek a szép nőkre?

Figyelt kérdés
Nekik az élet mindent megad. Csak megszületniük volt nehéz, azóta a férfiak mindent alájuk tesznek.

2022. ápr. 7. 18:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Huh, ez egy annyira felszínes és ostoba hozzáállás, hogy leírni nem tudom.
2022. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%

Hm, néha elnézek egy-egy 10/10-es csajt, és arra gondolok, hogy jó volna olyan csodaszépnek lenni, mint ő.

De ettől még nem feltételezem, hogy nem dolgozik meg azért, amije van, és semmi ellenérzés nincs bennem iránta. Sok szép nőt ismerek, aki nagyon is szorgalmasan ügyködik a saját és a családja boldogulásán.

2022. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%

A pasik sem a két szép szemükért “tesznek alájuk mindent” vagy te szívesen engednéd análba meg szájba naponta akár többször?

Amúgy a szépek sem kapnak meg mindent. Hiába vagyok 90-60-90, nulla narancsbőr, feszes mellek, hosszú szőke haj, szép fogak, stb blabla. Mivel nem rakom ki sehova, nem is rohannak utánam a pasik. Az utolsó képem instán 2019-es. Álomvilágban élsz.

Nem kérek privátot.

25N

2022. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
3. Akkor rosszul csinálod. Arany életed lehetne.
2022. ápr. 7. 19:25
 5/23 anonim ***** válasza:
7%

Egy átlagos szép nőre mondjuk nem, mert kisgyerekkorától kezdve megkap mindig mindent erőfeszítés nélkül, így nem is nagyon tud értékelni az életben semmit se, nincs miért hajtania magát. Az ilyen nők "unalmukban" végül drogozni kezdenek.


Más a helyzet az olyan szép nőkkel, mint bhad babie. Őt fiatalkorában kemény traumák érték, így élvez és értékel mindent amit elér idősebb korában. Lassan viszont már gazdagabb, mint egy magyar oligarcha.

2022. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Csatlakozom #3-ashoz. Én sem gazdagodtam meg a szépségemből, soha nem kaptam semmit ingyen, mindenért meg kellett küzdenem. A szépségem csak arra volt jó, hogy mindenféle barmok zaklassanak.
2022. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Ronda nőként de, qrvára, akármennyire is nem illik ez. Mondjuk nem azért, amit a férfiak alájuk tesznek (anyagiak), hanem pl. mert van esélyük annyit szexelniük, amennyit épp igényelnek, olyan partnerrel, akivel kölcsönösen vonzódnak egymáshoz, nem pedig csak undorodva egymásra fanyalodnak, ahogy rondák között szokás, már amikor egyáltalán... Vagy azért, mert egész másképp állnak hozzájuk és bánnak velük férfiak és nők egyaránt, hétköznapi helyzetek során is, mint pl. egy ügyintézés.
2022. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%
#6: Ja, hát orbán ráhel is előadja, hogy mindenért keményen meg kellett küzdenie... :D
2022. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Azt ne mondd, hogy Orbán Ráhel az elsöprő szépsége miatt tart ott, ahol. :D
2022. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Teljesen átlagos külsejű vagyok, nem vágyom többre ebben a tekintetben. Tudod kikre vagyok baromi irigy? Akik kivételesen magas intelligenciával születnek, de rájuk nemtől függetlenül.
2022. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!