Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme kezdeményezni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot, akiről tudni kell, hogy félig meddig ismert, sok lány oda van érte és ezt ő ki is használja. Nagyon közvetlen volt velem, bár az a helyzet, hogy más lányokkal is. Nehéz megállapítani, hogy kezdeményezett-e nálam, kisebb ölelések, haverkodások voltak inkább, de szeretném kideríteni, hogy tetszem-e neki. Egy ennyire csajozós csávótól hülyeség lenne bármit is akarni? Legszívesebben ráírnék, de tartok tőle, hogy csak hülyének nézne, vagy ha meg se próbálom azt bánni fogom? Instan bekövettem, de nem követett vissza (igaz lehet észre se vette, mert 50 k követője van)
2022. ápr. 6. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ekkora bika akkor tuti lép majd ha kellesz neki, akár komolyan akár csak egy menetre.
2022. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Majd ha szeretne valamit tőled, akkor biztos fog keresni.

Szerintem ne várj rá sokáig.

2022. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont most láttam egy videót erről a jelenségről pszichológiai témakörben.

Ha sikerül magad megdugatni vele (amire a megfelelő körülmények közt akár esélyed is lehet, mert ugyebár a férfiaknak nincs magasan a léc, ha csak egy dugásról van szó...), akkor garantáltan életre szóló élményed lesz. Sajnos a negatív értelemben. Mert ezek után már nem éred be "kevesebbel", minden következő pasidat óhatatlanul is össze fogod hasonlítani vele, ami nem fog jót tenni a jövőbeni kapcsolataidnak.

2022. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!