Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy évente 1-2x...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy évente 1-2x kezdeményeznek nálam helyes lányok, de olyankor abból sosem lesz semmi? Mi értelme akkor ennek?

Figyelt kérdés

Kicsit csendes, de amúgy elég helyes, kifejezetten magas srác vagyok és 25 évesen egyetemista, mert pár évet dolgoztam érettségi után és később kezdtem a sulit. Évente párszor előfordul, hogy meglát egy helyes lány, akinek nagyon megtetszem és kideríti valahogy hogy ki vagyok (főleg a suliból, akikkel egy karra járunk) és bejelöl, aztán gyakran még rám is ír. Most is volt ilyen, előtte tavaly novemberben, előtte tavaly tavasszal kétszer, stb.

De aztán ezekből sosem lesz semmi. A beszélgetés még jól alakul, de aztán elmegyünk randira és általában az első randin kifúj a dolog és volt aki utána vissza sem írt már, vagy volt aki láttam elvesztette az érdeklődését és elhalt a beszélgetés. De akkor minek írnak rám? Annyira lelombozó nem lehetek, mert voltam már relatíve sok lánnyal, voltak barátnőim és azt mondom ha nekiállok, akkor viszonylag hamar tudok szexet vagy barátnőt találni. Ezt nem dicsekvésből írom, csak hogy lássátok általában azért vannak sikereim, nem vagyok egy nő anti-mágnes. Azért nem értem, mert én ha tetszik egy csaj és elmegyek vele randizni, akkor az azt jelenti, hogy minimum lefeküdnék vele. De ez mégis elég fájdalmas, hogy még a lány kezdeményez nálam, aztán ő az, aki mégsem akar semmit. Pedig pont azt gondolná az ember, hogyha a lány az, aki kezdeményez akkor aztán tényleg bejössz neki, mert a lányok iszonyú ritkán kezdeményeznek ugye.


Egyébként nem igaz, hogy sosem, mert kb 5 éve volt, hogy bejelölt egy lány a gimiből akinek szintén tetszettem (én akkor már elballagtam, de visszajártam látogatóba tanárokhoz és egyszer meglátott) és vele végül lett szex is. De ez a legritkább. Kb 10+ alkalomból ez az egy volt ilyen.


2020. okt. 10. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Millió ilyen kérdés van itt, ugyanaz vagy, mint a többi előtted lévő, ilyen fazon.


Használd a keresőt, és olvass vissza.

2020. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány tartós kapcsolatod volt, ami több mint egy év? Nyilván semennyi, hiába vagy jóképű, ha párkapcsolati szinten semmit nem érsz.
2020. okt. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem érezem egyetlen mondatodból sem a férfiasságot.
2020. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 volt. Gimiben két évig, és pár éve másfél évig.
2020. okt. 10. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!