Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan akarjon küzdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan akarjon küzdeni egy srác egy nőért az ismerkedés alatt, hogy közben fogalma sincs, megéri-e vagy van-e értelme?

Figyelt kérdés

Ugye van ez a borzalmas szokás, hogy csak a férfiak kezdeményezhetnek. Sokszor fordult már elő, hogy küzdöttem egy nő figyelméért, és utólag kiderült, hogy csak emiatt nagy kegyesen engedett bizonyos dolgokat a nő, de egyébként nem is tetszettem neki.

Hogyan lehet így egyáltalán ismerkedni? Más srácok sem kapnak a nőktől pozitív jeleket, csak egyszer majd elkezdenek engedni egy csókot, egy ott alvást a nők? Vagy vannak olyan srácok, akiknek vissza is bókolnak a nők?



2019. jan. 27. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanezt csináljuk mi nők is.

Próbálkozunk és van amikor falakba ütközünk, nem tudom miért akarjátok itt néhányan kisajátítani ezt, mintha csak a férfiak kiváltsága lenne csalódni és kikosarazva lenni.

2019. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Úgy hogy hisz benne és nem adja fel, esetleg taktikázik.
2019. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1: hamis.

A nők nem szoktak kezdeményezni.

2019. jan. 27. 19:41
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Szerintük csak úgy simán, mert ez alap, ez kell, mert nerkik ez jár.
2019. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj, de sosem értettem ezt a küzdelem bullshitet. Igen, én beismerem hogy nem szoktam kezdeményezni (nem vagyok már fiatal)de ha egy férfi odajön hozzám mondjuk egy rendezvényen, akkor két irányba megy a dolog. Ha egyáltalán nem tetszik, vagy egyéb okból nem akarok ismerkedni, akkor udvariasan elutasítom. Tehát nincs küzdelem.

Ha szimpatikusnak találom, akkor beszélgetni kezdünk, ismerkedni. Egy-két alkalommal el lehet dönteni, hogy összeillünk-e. Ez alatt az egy-két alkalom alatt sem küzdeni kell, hanem ismerkedni. Sokat segít, ha nem megfelelni akarsz és azt kitalálni, nekem mi jön be, hanem ha önmagad vagy és azon tűnődsz, én megfelelek-e neked.

Aztán ha valamelyikünk úgy érzi, hogy nincs értelme folytatni, az kimondja. Akár a férfi is érezheti úgy. És akkor hiába tetszik nekem, én sem fogok utána teperni, és ezt tőle sem várom el fordított esetben. Egyszerűen nem látom azt a küzdelmet, amiről te beszélsz.


Ja, és vannak nők akik kezdeményeznek. Főleg a fiatalabb korosztályban. Bár nem sok.

2019. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
Hát, a küzdésnek pont ez a lényege, hogy fogalmad sincs, megéri e, vagy sem (általában egyébként nem). Ha előre lehetne tudni, akkor az emberek többsége nem küzdene. 😎
2019. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Jól van, akkor élj ebben a tévhitben vagy legalábbis próbáld elhitetni másokkal.

#1-es vagyok

2019. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#5:

Azért is küzdelem, mert minden tett, amit egy srác megtesz, az nem komfortzóna, nem kényelmes dolog.

Küzdelem az, hogy bókolgatni kell, hogy találkozgatni, akkor is, ha épp nincs időd, és a fél hétvégéd elmegy, csak hogy odaérj a lányhoz, vagy épp -20 fokok vannak kint. De ha egy-egy ilyen alkalmat kihagysz ilyen indokkal, máris azt gondolja a nő, hogy nem tartod fontosnak, valamilyen furcsa logikai következtetés miatt. (igen, volt olyan nő, akinek heti 3 találkozás sem volt elég)


Azért ha csak magát adja az ember, nem hiszem, hogy állandóan bókolgatna egy nőnek. Én biztosan nem bókolgatnék folyamatosan, amikor magamat adom. Sőt, ha magamat adom, nem nagyon mondok semmit a nőknek, mert szimplán nincs mit mondanom. 0 közös téma van igazából minden nővel, talán az utazás az egyetlen, ami közös, de arról sem beszélsz normál esetben rengeteget egy emberrel. Csak egy nővel muszáj valamiről beszélni, ha ismerkedni akarsz vele. Meg ilyenkor állandóan mutatnod kell, hogy akarsz valamit.

2019. jan. 27. 20:39
 9/16 A kérdező kommentje:

#1: Miféle tévhitben?

Mivel mi kezdeményezünk, minket tudnak többnyire visszautasítani.

2019. jan. 27. 20:56
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

"Azért ha csak magát adja az ember, nem hiszem, hogy állandóan bókolgatna egy nőnek."

Ott rontod el, hogy nalad a bok az egy szepen becsomagolt ures doboz. Gyakori hiba a ferfiaknal, hogy a bok az csak egy tartalom nelkuli stilusgyakorlat, nem pedig a valos gondolataik igenyes talalasa. Egy hazugsagot probalsz eladni, nem pedig a kicsinositott valosagot. Ezen meg lehetne segiteni, na de azon, hogy nem birsz a nokkel beszelgetni mar igencsak nehez, ugyanis az azt jelenti, hogy unalmas vagy. Reszvetem. :(

2019. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!