Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme összejönni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme összejönni olyan lánnyal, aki nem tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel beszélgettem neten és eddig belsőre szimpi. Kicsit csúnyácska, de ez még annyira nem is zavart, mert én se vagyok valami jóképű, viszont sajnos nagyon kövér is. 90-100kg körül saccolom, és ez engem taszít. Én pont vékony vagyok, úgyhogy elég hülyén néznénk ki egymás mellett.

Megszépülhet a szememben, ha komolyabbra fordul? Van értelme így folytatni?

Csak hát már elég magányos vagyok, fél év alatt egy randit se sikerült összehoznom sok próbálkozás után, az átlagos lányoknak nem kellek, mert nem nézek ki jól és zárkózott vagyok.



2019. jan. 13. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Menni fognak vele az intim dolgok is?Ahogy leírtad milyen nagyon tetszik nem hiszem.Ráadásul ő sem hiszem,hogy valami vígaszágas,megszánlak,mert csùnya,és dagi vagy,és én is olyan magányos vagyok,hogy csak Te maradtál barátot akar magának.
2019. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy idő után nem ment már amikor olyannal jöttem össze akinek a belseje tetszett jobban a külsejénél.
2019. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincs. Mármint, osszejohetsz vele egész nyugodtan, a baj ezzel csak az, hogy idővel te is mások irant fogsz vagyakozni, o meg hiaba leplezed nap mint nap szembesulni fog vele , hogy nem tetszik neked.


Ennek ellenére beleszerethetsz,de ez egy nemileg áthidalhatatlan gát lesz a kapcsolatotokban.


Párommal mi így vagyunk. megszeretett, majd egyre jobban összekötött minket az élet, viszont nem vonzódik hozzám. ezt én is érzem, fáj es frusztrál, neki pedig nehezseget okoz a nemi élet velem. szóval részben mindketten szenvedünk részben pedig túlságosan kotodunk egymashoz.


ha még nincsenek erzelmeid, szerintem jobb, hogy ha nem kezdesz bele

2019. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Saját magadat csapod be, jah, meg őt is. Eddig is túl sok dolgot mondtál ami nem tetszik benne. Hagyd a fenébe.
2019. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem csodálom, hogy egy randit se tudtál összehozni, ilyen önbizalommal.


Nem hiába mondogatják, hogy az önbizalom fontos tényező. Pl. én nem látnám értelmét annak se, hogy egy "csúnyácska" vékony lány összejöjjön veled, csak mert te sem vagy valami jóképű. Ez így elég szánalmasan hangzik.


Lehet, hogy nem mindenki születik 'világszépének', de azért jó, ha kicsit adunk magukra és az önképünket is helyre tesszük, kicsit több önbizalommal működünk. A kényszer kapcsolatnak semmilyen esetben sincs értelme, csak ezért együtt lenni valakivel, mert nincs más. Ez nagyon elszomorító.

2019. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5-ös a semmiből nem születik önbizalom. Azt többnyire a környezeti pozitív visszacsatolások hozzák létre. Ha elmesélném az életemet akkor megértenéd miért nincs, de nem sajnáltatni akarom magam.


Mindenesetre igazatok van, így nincs értelme.

2019. jan. 13. 20:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Dettó. Ugyan ebben a szituban vagyok. Annyiban azért különbözik, hogy mi már szexeltünk párszor. Sajnos én sem tudom mi a jó megoldás.
2019. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
nincs értelme, ne tedd ezt vele, ne raboljátok egymás idejt, inkább építs egy kis önbizalmat és szeddj össze valami átlagos csajt
2019. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még az egysejtűek is keresik a jót és kerülik a rosszat. Veled mizu?

Google:pua. És lesz randid.

2019. jan. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Saját tapasztalat, hogy nem fog menni. Nekem is volt egy csajszi hiába imádom emberileg, jó vele lenni egyszerűen ha arra gondolok hogy le kéne vele feküdni elkap az undor, mert van rajta +40 kiló.

Hiába jó a személyisége ha NEM kívánom szexuálisan.

2019. jan. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!