Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme összejönni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme összejönni olyan lánnyal, aki nem tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel beszélgettem neten és eddig belsőre szimpi. Kicsit csúnyácska, de ez még annyira nem is zavart, mert én se vagyok valami jóképű, viszont sajnos nagyon kövér is. 90-100kg körül saccolom, és ez engem taszít. Én pont vékony vagyok, úgyhogy elég hülyén néznénk ki egymás mellett.

Megszépülhet a szememben, ha komolyabbra fordul? Van értelme így folytatni?

Csak hát már elég magányos vagyok, fél év alatt egy randit se sikerült összehoznom sok próbálkozás után, az átlagos lányoknak nem kellek, mert nem nézek ki jól és zárkózott vagyok.



2019. jan. 13. 19:14
1 2
 11/11 Clay Morrow ***** válasza:

Szexen és azon kívül, hogy legyen kire támaszkodj illetve legyen valaki melletted- nincs. Illetve ő nem fog erről tudni semmit és ő azt fogja hinni minden happy, közbe nem és lefáraszt.


Én tudom milyen, ha megteszed majd undorodni fogsz magadtól, ahogy én is...

2019. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!