Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan akarjon küzdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan akarjon küzdeni egy srác egy nőért az ismerkedés alatt, hogy közben fogalma sincs, megéri-e vagy van-e értelme?

Figyelt kérdés

Ugye van ez a borzalmas szokás, hogy csak a férfiak kezdeményezhetnek. Sokszor fordult már elő, hogy küzdöttem egy nő figyelméért, és utólag kiderült, hogy csak emiatt nagy kegyesen engedett bizonyos dolgokat a nő, de egyébként nem is tetszettem neki.

Hogyan lehet így egyáltalán ismerkedni? Más srácok sem kapnak a nőktől pozitív jeleket, csak egyszer majd elkezdenek engedni egy csókot, egy ott alvást a nők? Vagy vannak olyan srácok, akiknek vissza is bókolnak a nők?



2019. jan. 27. 19:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10:

Amikor igazán magadat adva ismerkedtem egy nővel, akkor nem bókoltam neki körülbelül 3-4 hónapon át.


Aztán a 4. hónapon közölte, hogy bocsi, de összeismerkedett valakivel, ha véletlenül akartam volna tőle valamit...


Nekem összességében egy 5-6 hónap ismerkedés kéne legalább, amikor esetleg elkezdek bókolgatni, de ez meg túl lassú a legtöbb nőnek.

2019. jan. 27. 21:08
 12/16 anonim ***** válasza:
46%

Aztán ha valamelyikünk úgy érzi, hogy nincs értelme folytatni, az kimondja.



Ez pl nagyon is hiányzik a nők igen nagy részéből. Sokszor csak a sunnyogás megy. Rébuszokat kapok sokszor, amiket lehet így is és úgy is magyarázni, ha pedig konkrétan rákérdezek, akkor megy a műmeglepődés, hogy "jaj, sajnálom, én azt hittem barátok vagyunk". A nagy büdös francokat, pontosan tudtad azt is, hogy én mit akarok, azt is, hogy te mit nem akarsz, mégis hagytad, hogy kapálózzak.


Eddig egyetlen egy lány volt, aki maximálisan korrekt volt velem. Jó, nem volt sok barátnőm, és nem minden mindegy alapon hívtam randira nőket sosem, tehát randiból sem jutott évi 10-nél több.

Ez a lány kb feleannyi idős volt, mint én, és egyszer csak elém állt, hogy bocsánat, de ő úgy érzi nem tud mellettem maradni hosszabb távon, megcsalni és az időmet pazarolni nem akarja, ezért inkább szakít.

Nem volt egy vidám dolog, de sokkal jobb, mint pl a legutóbbi két tapasztalatom.


Az egyik sosem volt szerelmes belém, mégis hagyta, hogy én beleessek, majd szakítani sem szakított, csak egyre ocsmányabbul viselkedett. Utólag bevallotta, hogy ő sosem szakít, mert nem tud. Na ekkor b*sztam rá minden fizikai és virtuális ajtót, mert ehhez hozzá merészelte tenni, hogy de amúgy nagyon bír, és örülne a barátságomnak. Szerintem meg annak örüljön, hogy nem rúgtam seggbe ott helyben :D


A másikban pedig még most is benne vagyok. Decemberben randizni hívtam. Nem kerteltem, ezt így elmondtam, hogy legyen randi. Már majdnem egy éve ismertük egymást akkor, szóval nem derült égből villámcsapás. Mondta most sajnos nem kész erre, suliba jár, és a volt barátja meg nem hagyja békén, megint szerelmet vallott neki, és azt le akarja zárni. De kaptam egy ilyen mondatot, hogy "egyelőre maradjon csak a tánc, aztán összeszedem magam" (társastáncolunk, ő a partnerem). Szerintetek is ez egy ígéret arra, hogy végiggondolja a dolgokat, és megmondja, hogy egyáltalán akar-e ismerkedninem? Mert szerintem igen. Oké, ki is vártam a január elejét. Ekkorra végzett a vizsgákkal, közben az exét áthelyezték másik városba, nem találkozik vele többet (kollégák voltak). Na mondom, akkor itt az idő. Elhívtan kvzni, el is jött. Dumáltunk, hazakísértem. Gondoltam megy ez, mint a karikacsapás :D

Aztán amikor következő héten hívtam, mondta, hogy nem jó neki, másokkal találkozik. Oké, bár az feltűnt, hogy nem nagyon mondott alternatívát (pl most nem jó, de jövő héten már annál inkább), csak ilyen "majd"-féle választ. Ajjajj, gondoltam, ez nem jó :D Na mindegy, egy próba nem próba. Ezt követő héten szintén hívtam, ez hétfőn volt, szerdán akartam vele találkozni. Mondta, hogy másnap, vagy szerdán találkozik egy nagyon régen látott ismerőssel, még nem tudja pontosan mikor. Mondtam oké, szólj, ha úgy alakul, hogy szabad lesz a szerda. Mondta oké. Nos...én más forrásból (véletlenül!!) megtudtam, hogy kedden találkozott az ismerőssel. Szerintetek mi találkoztunk szerdán?? Ugyan, dehogy!! Még azt is b*szott megírni, hogy " bocsika úgy alakult, hogy nem jó a szerda". Semmit nem írt. Majd rájön a paraszt, nem? :D Nem az a haj, hogy nem jött össze a tali. Mert lehet olyan, hogy nincs kedve! Lehet beteg! Akármi! De az, hogy arra nem méltat, hogy egy Viber üzenetet rámdobjon, arra nincs mentség.



És ami a durva, hogy a korrekt barátnőm alig 17 éves volt, amikor együtt voltunk. Ez utóbbi kettő pedig az egyik 28, a másik 32 éves felnőtt nők!!! Csodálkoztok hölgyek, hogy néha elgurul a gyógyszer a férfiaknál?

2019. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

Első körben légy férfi, ne csak nyafogo kissrác


Csak olyan nőért küzdünk, akivel egyértelműen kölcsönös a dolog. Ha a csaj még a 3. randi után is max elviseli, hogy vagy, nem keres, nem ajánl programokat, nem tervez, akkor viszlát.

2019. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ott rontod el, hogy hónapokig ismerkedsz. És hogy minden bókod hazugság. Nekem egyik pasim sem bókolt sokat. Igazából a szeméből láttam és a testbeszédéből, hogy bejövök neki. A harmadik randin megfogta a kezemet, nem húztam el, rámosolyogtam. Innen tudta, hogy lehet folytatni. Ha egy lánynak nem fogod meg a kezét hónapokig, nem csókolod meg, nem mutatod ki, hogy oda vagy érte, akkor el fogja veszíteni az érdeklődését.

De mint leírtam, nincs küzdelem. Ha 2-3 randi után nem kellesz neki annyira, akkor hagyhatod nyugodtan a francba, a küzdelemnek semmi értelme.

2019. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sehogyan, senkiért sem éri meg küzdeni. :D

Küzdjön az, akinek két anyja van. :) F

2019. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A nők is szoktak kezdeményezni.


Sehogy ne akarja küzdeni, ahogy #5 írta usmerkedni kell, nem küzdeni.

Ha az érdeklődés, kommunikáció nem kölcsönös, 2 irányú, akkor ne erőltesd.

2019. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!