Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ignorál engem egy felnőtt férfi, ha a megismerkedés alatt folyton velem foglalkozott? (apakomplexus?)

Figyelt kérdés

Egy sportra járunk (én vagyok az újonc) és hétfőn kiruccantunk vacsorázni a tagokkal. Nehezen megy a kommunikáció az emberekkel, van egy bizonyos fokú szociális fóbiám és állandóan magányos vagyok bármerre is járjak.

Na, most ez a férfi szerintem valamennyire kiismert engem (akár csak a testtartásom alapján stb) és azután csak egymással beszélgettünk 2-3 óra hosszáig. A teljes figyelmét nekem adta.

Felém nagyon működött a kémia, napokig alig tudtam aludni, mert mindig rá gondolok, százszor felidézem a mondatait, a tekintetét - pedig ritkán érzek vonzalmat, szóval iszonyat boldog voltam, hogy megtapasztalhattam egy ilyen fokú érzelmet… Általában nem érdekel a szex gondolata a férfiakkal, de vele még ezt is elképzeltem.

Valószínűleg apakomplexusom van, mivel ő 40 éves, én pedig csak 20 vagyok. 13 évesen is tetszett egy akkori 35 éves tanárom… nagyon-NAGYON szégyellem, szóval nem szükséges jobban belém verni a bűntudatot. Apumat nem ismerem (elhagyott), szerintem innen indulhatott ki az egész. Volt egy 28 év körüli exem, viszont nála sokkal kevésbé éreztem vonzalmat. Inkább csak azért voltam vele, mert magányos voltam. Ezt gondoltam még leírom…


Szóval, igen… Ma olyan volt velem, mintha levegő lennék számára. Rám se nézett - még egy pillanatra sem, pedig szemben (is) álltam vele.

Még egyszer leírnám, hogy hatalmas szégyen van bennem, de akkor is szükségem van a figyelmére. Hétfőig tiszta depressziós fogok lenni, amíg nem fogom látni.

IGEN, EGY BETEG ÁLLAT VAGYOK, és tényleg sajnálom.



2022. ápr. 1. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet csak kedves volt veled
2022. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:( ehhh…
2022. ápr. 1. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Problémás vagy, és nem azért, mert az érett férfiak vonzanak, azzal nincs baj.

Ha lenne valami köztetek teljesen ráfüggnél.

Neki meg lehet családja van.

2022. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem érdekled őt nőként, volt egy alkalom, amikor elbeszélgettetek, de ennyi, nem több. Nyilván fogtok majd a jövőben, de ez nem ad okot a reménykedésre.

Ha tudod, hogy mi a problémád, azt kezelni kell, erre való a pszichológus, nem vagy beteg állat, csak magaddal vannak gondjaid, amit helyre kell tenni.

2022. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána a kötődési stílusoknak, a leírásod alapján úgy sejtem, hogy szorongóan kötődsz.
2022. ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Elolvastam, és szerintem csak annyi a baj, hogy ő 40 míg te csak 20 éves vagy. Simán lehet hogy ő mindig a saját aktuális korosztályát preferálja... Nem mindenki akar kapcsolatot 40 évesen a te korosztályoddal...

Meg amúgy is biztosan észreveszi, felismeri a feltételezhető elönyeid mellett a meglévő hátrányaidat is...

Az sem hülyeség amit fentebb írtak, miszert család... , de az is lehet higy egy negyvenes nő jobban tudná hogy mi kellhet neki... ebből is fakadhatnak hátrányaid, másoknak előnyei...

Neki nem biztos hogy vannak komlexusai...

Amúgy nem vagy egy beteg állat... ha vannak is problémáid.


29/F

2022. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy beteg állat.
2022. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon önbizalomhiányosnak tűnsz, aki éhezik a figyelemre.

Innen erednek valószínűleg a gondjaid magaddal és ez valahol kifelé is látszik. Tudom, mert voltak ilyen periódusaim fiatalabb koromban, néha most is akad problémám saját magammal...

Először is ezt kéne valahogy helyre raknod, akár segítséggel.

Másodszor, ne egy férfitől függjön a hangulatod, aki számodra még egyelőre idegen! Oké, beszélgettetek x ideig, ez még önmagában semmi...

Szeresd magad, kérlek! :-)))

2022. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!