Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszer azt mondja,hogy örül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer azt mondja,hogy örül nekem és hiányzok neki,utána el sem olvassa azt üzeneteimet és ignorál. Mit akar akkor tőlem?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy nővel,akivel társkeresőn ismerkedtünk meg.

Tavaly randiztunk néhány alkalommal,de ő pár hónapra kiment külföldre.

Most újra elkezdtünk beszélgetni és egyik alkalommal,amikor ráírtam,azt írta hogy nagyon örül nekem,hogy írtam neki.

Amikor a tali lehetőségét felvetettem,akkor örömmel mondta,hogy szívesen találkozna velem.

Nem ugyanabban a városban élünk,szóval kicsit nehezebb megszervezni a randit.

Valamikor a közelmúltban elhívtam randira,de lemondta mert hogy el kell utaznia,de majd pótoljuk.

Utána rá 2 hétre megint írtam neki,de már negyedik napja hogy el sem olvassa az üzenetemet.

Teperjek még ezek után vagy csak hülyíteni akar?

Nem értem akkor miért írta nekem,hogy örül nekem és szívesen találkozna majd,ha utána meg lemondja a randit.


2020. jún. 22. 09:27
 1/4 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Én már többet nem írnék neki, az biztos. Ezt nőként mondom.
2020. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem írnék neki többet. Szerintem te megtettél mindent maximálisan, most rajta a sor. Ha nem keres, az mindent elmond.
2020. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem jött össze egy szexkapcsolat és te pont talonban voltál.
2020. jún. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyíteni akar, csak az a helyzet, hogy csupán egy vagy több férfi közül neki, s most éppen valaki prioritásban előbbre került nálad. Akkor hülyítene, ha azt akarná elhitetni veled, hogy te vagy a legfontosabb a számára - de viselkedésébe ilyet nem lehet belemagyarázni.


Aki társkeresőn ismerkedik nőkkel, annak fel kell vállalnia, hogy (mivel általában rengeteg levelet kapnak a nők) szinte minden társkeresős nő egyszerre több férfival párhuzamosan ismerkedik és találkozgat is velük. Ha belegondolsz, egy nőnek az a módszer, hogy egyetlen férfit kiválasszon a jelentkezők közül, hónapokig ismerkedjen vele, majd ha nem jön össze, válasszon egyetlen másik férfit ismerkedésre, s így tovább, nem éppen kecsegtet gyors sikerrel. Ezért marad számukra a párhuzamos ismerkedés, randizgatás, persze a férfiakat egymás előtt titkolva.


Az pedig, hogy el sem olvassa a leveledet, annak a majdnem biztos jele, hogy valakivel éppen összejött. Ha mégsem jön neki össze az a kapcsolat, akkor majd jelentkezik nálad valamilyen kibúvóval. Addig semmiképp nem érdemes írni neki.

2020. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!