Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők milyen testalkat nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők milyen testalkat nálatok az elvárt?

Figyelt kérdés

Kicsit változott a világ az elmúlt 15 évben csak azért kérdezem. A látványos nagy izmok màr nem jók igaz? Ez már nem a 80-90 évek VHS korszak a izmos akciófilm sztárok példamutatása végett ért.


A kövér hapsik ugye sose voltak népszerűek.


A hétköznapi átlagos figurák sem trendik jelenleg. Akkor mi marad? A tini fiú testalkat 65 kg? És rá kell erőltetni a idősebb 30-40-50 es férfiakra is ezt az aktuális elfogadott testalkatot? Amelyik pl 35 éves férfi nem tud tini srác testalkatot villantani az semmi jóra nem számíthat jelenleg?


2022. márc. 26. 08:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%
10: Nagyjából ilyen alkattal életemben nem volt még senkim :D
2022. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%

Nincs elvárt. Voltam már (egyébként több évig tartó) komoly kapcsolatban kb. 180 centis, de elég vékony, ha úgy tetszik "tini" testalkatú sráccal, 172 centis közepesen izmos sráccal és 180 fölötti kondizóssal is.

Mostani párom 176 centi, alapjáraton nem izmos fajta, némi fölösleg van rajta, de nincs elhízva. Dolgozik rajta, hogy ez se legyen.


Nekem több sokkal fontosabb dolog is van a testalkatánál. De pl. a kórosan, túlzottan elhízott azért nem az esetem.

2022. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 BohócKolbász ***** válasza:
56%
Nekem a testalkatommal sosem volt baj. 62-65 körül szokott ingázni a súlyom. Alapvetően átlagosnak számít. Van itt-ott felesleg, de ez eloszlik arányosan. Emellé inkább alacsony vagyok, 163cm. Sokkalinkább ez szokott kellemetlenségeket okozni, holott nagyritkán voltak sikereim, még ha alkalmik is. Ha a kiszemelt nincs kórosan elhízva vagy nem szó szerint csont és bőr akkor nem zavar a testalkat. Legyen egy alap tankönyvi női alakja, mindegy mik az arányok.
2022. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Bohóc kolbász te csak ne válogass a törpe magasságoddal.
2022. márc. 26. 11:44
 15/20 anonim ***** válasza:
23%
Azt nem értem, melyik agyhalott pontozgatja le a 11-es választ, leírja saját tapasztalatát. Vagy ez ilyen "A kedvenc színem a kék. -Nem is, a zöld!" logika?
2022. márc. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%

Pedig nekem pont a kövér pasik jönnek be...

Ez van.

2022. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 BohócKolbász ***** válasza:
85%
Ahhoz képest hogy itt nyígsz és nyafogsz elég előítéletes fiú vagy. Nyilvánvaló hogy a kérdésed pusztán panaszkodás a nőknek, hogy miért nem kellesz. Ha kövér vagy, akkor vegyél vissza a kajából barátom. No meg aztán érdemi mozgást kéne végezni naponta, nem csak elsétálsz a boltba vagy a melóban téblábolsz össze-vissza. Ha meg sovány vagy, lépj rá kicsit az étkezésre és kezdj el edzeni. Kifogásokat keresel, lenézel másokat. Tenni nem teszel mert nem akarsz. Ha jól érzed magad így akkor nem az alakoddal van a baj. Hanem a toronyban.
2022. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Test és alkat tekintetében Nekem csak annyi az elvárt, hogy legyen magas, 185cm feletti legalább, és hogy ne legyen nagyon sovány csont és bőr. Pl egy 190centis pasi jó ha megvan legalább 85-90kg vagy akár több.

Ezen túl lehet átlagos vagy akár+ kilókkal is, nem zavar a súlyfelesleg sem ( egy kis pocak még vonzóbb is szàmomra).

Az alapokon túl azt sokkal fontosabbnak tartom, hogy legyen olyan arca ami nekem tetszik, + okos, vicces, legyen bennünk közös, legyen hasonló az értékrendünk stb stb, tehát a belső tulajdonságok, gondolkodásmód , ilyenek. Eddig testalkatot tekintve átlagos vagy duci pasijaim voltak. A párom pl 190cm/110kg és imàdom:)

2022. márc. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%

"És rá kell erőltetni a idősebb 30-40-50 es férfiakra is ezt az aktuális elfogadott testalkatot?"


Pont a nőkre akarjátok ráerőltetni, hogy a 30-40-50es korosztály is vékony tinilány-alkatú legyen... Ha nem, akkor meg az a mértékű kontrasztos test (hatalmas mellek, vékony derék, óriási, de szabályosan kerek segg), amit a természet nem sűrűn ad, a legtöbb ilyen alkat plasztika...


(Persze ez a rinya az álomvilág, mert való életben sokan örülnek, ha jut p¡na, akármilyen....)

2022. márc. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
javítani lehet a kinézeten, ami némileg növeli az esélyeidet, de így sem találod majd meg az igazit.
2022. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!