Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők milyen testalkat nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők milyen testalkat nálatok az elvárt?

Figyelt kérdés

Kicsit változott a világ az elmúlt 15 évben csak azért kérdezem. A látványos nagy izmok màr nem jók igaz? Ez már nem a 80-90 évek VHS korszak a izmos akciófilm sztárok példamutatása végett ért.


A kövér hapsik ugye sose voltak népszerűek.


A hétköznapi átlagos figurák sem trendik jelenleg. Akkor mi marad? A tini fiú testalkat 65 kg? És rá kell erőltetni a idősebb 30-40-50 es férfiakra is ezt az aktuális elfogadott testalkatot? Amelyik pl 35 éves férfi nem tud tini srác testalkatot villantani az semmi jóra nem számíthat jelenleg?


2022. márc. 26. 08:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi ésszel nem sok jóra számíthatsz.
2022. márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Nincsenek elvárásaim, de igen, nekem pont ez a "tini fiú" testalkat az ideálom. Az se baj, ha alacsony az illető. Nekem is "tinilány" testalkatom van, és dolgozom azért, hogy ilyen is maradjon. Ettől függetlenül tetszettek már teljesen más alkatú férfiak is.

Megint tök indokolatlan a hiszti, mert a legtöbb barátnőmnek a macisabb/izmosabb/férfiasabb férfiak tetszenek, szóval biztos nem a testalkatoddal van a gond.

2022. márc. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Aki 35 éves létére a divatsz@rokat lesi, és nem alakult ki a saját személyisége, ízlése, világnézete, annak már régen rossz. Hány éves vagy, hogy ilyeneken goldolkodsz? :D
2022. márc. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Szia

31éves 125kilós srácként aki nem éppen jóképü könnyedén ismerkedek.

Valamit nagyon nem csinálsz jól.

178centimhez meg magas sem vagyok.

Sőtt még kancsal is.

Ez nem csak a külsőn múlik ám.

Az én koromban a nők is rájöttek,hogy nem minden arany ami fénylik.

Hiába néz ki jól,ha nem hűséges,megbízható,anyuci pici fia stb.

Itt férfinek kell lenni.Határozott,magabiztos,céltudatos,kedves,tisztelettudó,hűséges és máris megtalálod a párod.

Lehet nem ő a legszebb,de garantáltan a legjobb választás!

2022. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Téged még mindig nem bannoltak az oldalról? Nem hát...


Amúgy minden nőnek más az ízlése, nyugodtan válassz bármilyen opciót, ami miatt szenvedhetsz itt.

2022. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Azt a "testalakatot", amibe kellő agysejt szorult. Mondjuk úgy, szinte mindegy hogyan néz ki, ha művelt, intelligens és izgalmas vele beszélgetni, akkor nalam nyert ügye van.

Konkrét példa. Alapvetően a magas, vékony alkatuak tetszenek. Volt ilyen pasim, de 3 hónapnál tovább nem tudtunk együtt maradni, mert egyszerűen intellektualisan nem volt azon a szinten. Most pedig egy olyan srác mozgatott meg, csak azzal hogy dumálunk, aki ennek teljes ellentéte, kb velem egymagas (max 170),kicsit pocakos, ráadásul kék szemű, ami szintén nem szokott tetszeni. Tehát ha tinderen látnám a képét egyből balra huznam, igy viszont alig várom hogy ismét talalkozzunk :)

2022. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Nekem már tetszett elég kövér és viszonylag alacsony pasi, volt hogy egy vékony, sportos fiúba voltam szerelmes, de jártam már 100%-ig, minden szempontból átlagos külsejű sráccal.


Ha kimész az utcára szerintem te is látni fogod, hogy mindenféle férfinak van párja. Ahogy nők közül sem csak a 165 cm, 50 kg, nagymellű, kerek fenekű platinaszőke tündérkék kelnek el.


Ja, igen, és a szanaszéjjel szteroidozott, szélsőségesen és természetellenesen nagy izmok meg valószínűleg csak egy réteget vonzanak, de még az ilyen testalkatnak is vannak kedvelői.

2022. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálad nem a tini fiú testalkat hiányzik.

Ez akut agyhiány:)

2022. márc. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elvárt. Ha szeretem az adott illetőt (!) akkor tetszik izmosan is (sok munka van benne! Minden izmos emberben becsülöm az elhivatottságát) és maci-alkattal is (ahhoz a legjobb odabújni!) de akár sima vékonyan is (csak szimplán jól néz ki)
2022. márc. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tessék. Ez sosem megy ki a divatból.

2022. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!