Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy prostituálttal el lehetne 2-3 ezerért tölteni egy órát sokan nem futkosnának a nők után?

Figyelt kérdés
Sok férfi nem engedheti meg magának hogy 20-30 ezer forintot kifizessen egy órára egy prostinak,ezért nekik marad a Tinder és egyéb társkereső oldalak,valamint a személyes ismerkedés,kolléganővel,szomszéd nővel és így tovább.Mert a szerelemre és a szexre ugyanúgy szüksége van a szegénynek is mint a gazdagnak.Na de ha 2-3 ezerért már el lehetne tölteni egy órát prostival,sokan kiadnának naponta 2-3 ezer forintot és ezzel le lenne tudva a csajozás?Vagy ugyanúgy társkereső oldalakra mennének és a környezetükben csajoznának?

2022. márc. 22. 21:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Nekem aztán mindegy, de előre leszögezném, hogy sose jönnék össze olyan férfival aki prostizott valaha.
2022. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%
Nyilvan a prostiknak is piaci egyensulyi ara van mint mindennek a szabad piacon. Persze ha Vitya allamositana, akkor ezen a fronton is lehetne rezsicsokkentes :)
2022. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
21%
9 én a meghódítani szót még idézőjelbe sem írnám le. Nem tudom hol élsz hány éves vagy stb de a filmeket regényeket leszámítva nincs hódítás. A csajok azzal jönnek össze aki eleve szimpi volt nekik : vagy külseje vagy az uramboccsá pénze, vagy jobb híján attól hogy a szárnysegéd közös ismerősök jó marketingot nyomtak róla kezdettől fogva. Node az hogy egy eleve nem szimpi csávó önerőből, a jelleméből fakadóan szimpatikussá váljon a nő szemében.. nos olyat még a büdös életben nem láttam
2022. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

"Node az hogy egy eleve nem szimpi csávó önerőből, a jelleméből fakadóan szimpatikussá váljon a nő szemében.. nos olyat még a büdös életben nem láttam"


Én így jöttem össze a pasimmal. 0 közös ismerős és 0 szimpátia az elején, aztán elkezdtem vonzódni iránta.


Amúgy én sem gondolom, hogy a férfiak hatalmas erőket mozgatnának meg a nőkért, de azért némi sikerélményetek csak van, amikor felszedtek egy csajt, nem? Vagy ha nincs, legalább az ad egy kis önbizalmat, hogy bejöttök valakinek. Egy prostival való szex ennek csak az illúzióját adja meg.

2022. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Csak minimálisan prostiznának többen ha tized annyiba kerülnének mint most.

Ennek az a magyarázata, hogy még az előző rendszerben azt nevelték bele mindenkibe, hogy eleve a szexualitás, - legalábbis a házasságon kívüli - az maradjon csak az erkölcsileg meg minden szempontból hanyatló Nyugat ópiuma. És mivel ezt a generációt még a régi generáció nevelte fel, ezért ez ivódott be.

Ezeket a régi kommunista tévhiteket és álkeresztény-álszenteskedést csak viszonylag erős gátlástalansággal lehet csak levedleni. Ezért tartják itt sokan gáznak a dolgot, az ár csak egy bizonyos réteget tart vissza.

2022. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
28%

15-ös vagyok:

Már csak azért is, mert a "normális" nőkre legalább annyit, de inkább sokkal többet költenek a férfiak, mint amennyibe egy prosti kerülne. Szóval erről ennyit.

2022. márc. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy van ennyiért az a vicces.
2022. márc. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindenki olyan igénytelen mint te. Sok férfi szeretne kapcsolatban lenni egy normális nővel.
2022. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
31%
Teherfuvarozással foglalkozom és már megismertem pár nőt az út mellől. Vannak köztük normálisak és ami jó,hogy fix tarifával dolgoznak. Teljesen korrekt szolgáltatást nyújtanak.
2022. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!