Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy prostituálttal el lehetne 2-3 ezerért tölteni egy órát sokan nem futkosnának a nők után?

Figyelt kérdés
Sok férfi nem engedheti meg magának hogy 20-30 ezer forintot kifizessen egy órára egy prostinak,ezért nekik marad a Tinder és egyéb társkereső oldalak,valamint a személyes ismerkedés,kolléganővel,szomszéd nővel és így tovább.Mert a szerelemre és a szexre ugyanúgy szüksége van a szegénynek is mint a gazdagnak.Na de ha 2-3 ezerért már el lehetne tölteni egy órát prostival,sokan kiadnának naponta 2-3 ezer forintot és ezzel le lenne tudva a csajozás?Vagy ugyanúgy társkereső oldalakra mennének és a környezetükben csajoznának?

2022. márc. 22. 21:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
nekem ingyen sem kellene a kva
2022. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1 gondolom hogy vannak akiknek ingyen sem,én arra vagyok kíváncsi nem lenne az,hogy egy jó nő felrak egy képet és egyből száz privát üzenetet kap?
2022. márc. 22. 21:42
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
De jó is lenne. Akkor én minden hónapban 4-5 nővel dugnék. 😁😁
2022. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem a kérdésedbe minek szőtted bele a szerelmet, de megsúgom, annak semmi köze a prostituáltak szolgáltatásaihoz.
2022. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Biztos furcsa lenne a szexi lányoknak,nőknek,hogy nem jönnek a lájkok,a privátok,nem jönnének a bókok,lehet örülnének is neki?
2022. márc. 22. 21:45
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Úgy tűnik valaki nagyon irigyli azokat a like-okat xD
2022. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Piaci rés lenne.
2022. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
31%
2022. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a csajozásnak nem a dugás az egyetlen célja. Feltételezem, a férfiak szeretik "meghódítani" a nekik tetsző nőket, meg ne adj isten, esetleg még intellektuálisan és érzelmileg is érdeklődnek irántuk. Egy prostituáltat nem kell meghódítani, kvázi nincs sikerélmény, intellektuálisan és érzelmileg aligha lehet kötődni hozzá, de szexuálisan nyilván érti a dolgát. Ugyanakkor szerintem sok férfit taszít a pénzért mímelt orgazmus.
2022. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Hidd el, van 2-3 ezerért.
2022. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!