Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Prostitució? Párkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostitució? Párkeresés éretten? Hol az igazság?

Figyelt kérdés

Érett férfiak, nők válaszoljanak. Köszönöm.

Életem nyarán sem tudom valahol elfogadni, a nők anyagiasságát. A szülés stb jogos, nincs gond. A párválasztás a kérdés.

Igen a férfi fizet a randin, utána is, a házassági szerződés kérdése azonnal zár egy kapcsolatot.

Szóval értem, elfogadom, oké.

Valahol mégsem. Elvekben. Mert mitől más ez, mint fizetős lányokhoz járni? Gyakorlatilag ugyan az.

Hogy fogadod ezt el?

Lehet üzletnek tekinteni?

De akkor minek?



2022. márc. 22. 21:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

A házasság előtt szerzett vagyonod a tied marad

Azért nem vágsz bele komoly kapcsolatba gyerekvallalasba mert mi lesz a 3 autóval?

2022. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

21 nem azért, hanem mert valahol üzletnek érzem. Ha pedig az, akkor minek.

De prezentáljátok az ellenkezőjét, ha így van. Hogy a férfi kiválasztása, független az anyagiaktól.


Az elmúlásra gondolok, nem érdekelnek a tárgyak. Arra, hogy szívesen hagynám a gyerekemre mondjuk.


Elvi okokból zavar a dolog, ezt fontos érteni. Nem érdekel a pénz, én lennék csóró is szívesen.


Kritikus válaszolók, nálatok függetlenül h nők vagytok vagy sem, az anyagiasság mint sok kapcsolat alapja, ennyire elfogadható? Ellenkező neműként is így látnátok, h fizetnetek kell gyakorlatilag a kapcsolatért szexért, és mindez nem zavarna?

Ez elég hihetetlen.

2022. márc. 23. 18:46
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Csodalom az eddigi valasztasaidat hogy úgy élted meg a szexért fizetsz

Én a környezetemben is azt látom nőknek is meló plusz gyereket ő fut oviba ő segít leckeben és háztartás

Messze nem az elhalmozas van

És ezek átlag családok

Rokonok munkatarsak bárki

2022. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Lehet, h én futottam bele sokszor ebbe.

Bár tény, ha van, olyan emberek vesznek körül, akiket ez motívál, még munkatársnak álcázva de kapcsolatot akarva is.

Kb erre írtam, h lennék sokszor inkább csóró.

Köszi az ellentétes válaszokat, bár meg nem győztetek.. igazából az érdekelne merre indulnátok így, ilyen tudattal, tapasztalattal.

Szeretnék boldog lenni, nem így meghalni. De nem tudok igazán.

2022. márc. 29. 17:14
 25/25 anonim ***** válasza:
Bizalom nélkül tényleg nehéz lesz
2022. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!