Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 21 éves srác lennék aki nem...

Zsocó666 kérdése:

21 éves srác lennék aki nem igazán ért a nőkhöz..nem azt mondom hogy nem volt szerencsém párhoz,de sajnos sosem alakult jól sadly. Az az igazság h a hobbim közé tartozik a gaming és az animézés de sose találtam magamhot hasnló tarsat. Valami tanács ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 24. 22:02
 1/10 anonim válasza:

Ismerős helyzet. :D

A lényeg, hogy az animét semmiképpen se hozd szóba :3

Ha kérdezik mi a hobbid akkor ne mond azt, hogy játszani szoktál. A gyerekek játszanak. :3


Persze én tökre megértelek de a lányok többségének ez nem fog bejönni. :D

Inkább mond, hogy sorozattokat nézel és sportolni szoktál szabadidődben valamit.

És még fiatal vagy. Sajnos ebben a korban amúgy sem alakulnak még olyan jól a dolgok mert mindenki a kalandra megy, ha fiú ha lány. A lányoknak is ugyan olyan szüksége van a testi érintkezésre mint nekünk ezt ne felejtsd el. Most fiatalok ezért az motivál nekik ha érzik rajtad, hogy férfi vagy.


23/f

2021. máj. 24. 22:22
 2/10 anonim válasza:
Mostanába mindenki animét néz ? Én már hülyét kapok tőle, meg a pokémon kártya stb. Mi történt ? Tavaly kb. 1 embert nem ismertem aki nézi most meg mindenki. wtf? Felvilágosítást kérnék :D
2021. máj. 24. 22:36
 3/10 anonim válasza:
Azért, mert az anime nézés nem személyiség. Kezd el edzeni mint Goku és utána klikkelni fog minden a fejedben.
2021. máj. 24. 22:44
 4/10 anonim válasza:

Én magam is animét nézek és kimondottan kedvelem a számítógépes játékokat is. Szerintem nem gond, ha az ember ilyesmiket kedvel és kissé bezárkózott, én sem igazán tudok ismerkedni, de nem az anime nézés, vagy a játékok miatt, csupán van, akinek nehezen megy. Ne add fel, mindenki magadért kedveljen!

21/L

2021. máj. 25. 12:06
 5/10 anonim válasza:

Hat en azt tanácsolom,hogy olyan lányt keress aki elfogadja,hogy játszol

Szerintem ez nem nagy ügy sok fiú van aki játszik vagyis gondolom ilyen xbox, Gta ilyenekre gondolsz vagy counter strike? Animet meg azt a lányok is szokták nézni némelyik persze. En a Narutot neztem régen..

18L

2021. máj. 25. 21:18
 6/10 anonim válasza:
engem nem zavarna, ha olyan párom van, aki játszik, ha azt mértékkel csinálja és nem függő. Mellette jutna ideje más tevékenységekhez, rám , haverjaira, akkor semmi gond. De ilyen napi 4-5 órát nyomja vki, az nekem már zavaró lenne
2021. máj. 25. 23:43
 7/10 anonim válasza:

2

Tavaly?? Nalunk a fosulin is azzal menoztek hogy a hobbijuk hogy animet neznek 2007-ben

meg elkezdtek japanul tanulni.


Engem nem tud lekotni de en is es a batatom is tul sokat gepezunk szoval reszletkerdes h animet nez e. Szerintem sok csaj van rajtam kivul aki ugyanugy telefonfuggo stb

2021. máj. 26. 00:11
 8/10 Aonime válasza:
1-es Miért kene szégyellni hogy ha valaki animét néz? Nem attól leszel menő ha eltitkolod.. én roma létemre nem szégyellem, pedig gondolhatod mit szólnak mikor meghallják 😅
2021. máj. 26. 07:25
 9/10 anonim válasza:

#5

Pff, duplóval már nem is lehet játszani?!

2021. máj. 26. 09:06
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm A válaszokat! Elég vegyes felvágott lett belőle, az az igazság nem vagyok 0-24 a gép előtt nem úgy kell elképzelni. Egyszerűen mel mellet ha éppen nincs program le szoktam ülni kicsit kockulni, vagy éppen sorizni ami ebben az esetben anime. Másrést meg nem nagyon akarom eltitkolni ép ez az hogy ilyen párt szeretnék magam mellé aki ezt elfogadja :(
2021. máj. 26. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!