Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Prostitució? Párkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostitució? Párkeresés éretten? Hol az igazság?

Figyelt kérdés

Érett férfiak, nők válaszoljanak. Köszönöm.

Életem nyarán sem tudom valahol elfogadni, a nők anyagiasságát. A szülés stb jogos, nincs gond. A párválasztás a kérdés.

Igen a férfi fizet a randin, utána is, a házassági szerződés kérdése azonnal zár egy kapcsolatot.

Szóval értem, elfogadom, oké.

Valahol mégsem. Elvekben. Mert mitől más ez, mint fizetős lányokhoz járni? Gyakorlatilag ugyan az.

Hogy fogadod ezt el?

Lehet üzletnek tekinteni?

De akkor minek?



2022. márc. 22. 21:05
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem, nőként két hasonló férfi közül, én is azt választanám, aki anyagi biztonságot is nyújt, vagy akivel az esély meg van egy jobb, teljesebb életre.
2022. márc. 22. 21:09
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Mi is a kérdés?
2022. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Olvasd el a kérdést újra.

Az anyagiasság, ennek elfogadása.

Hogy a férfi fizet mint a katonatiszt, cserébe vele van a nő. És miben más ez, mint a prostitúció. Kb ez

2022. márc. 22. 21:29
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Elméletileg a nem prosti esetében van kölcsönös érzelem.
2022. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon félreérted, MI a prositúció!
2022. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Egy valamire való nő eljár dolgozni, hogy férfi nélkül is meg tudjon állni a lábán. Én formalitásból hagyom fizetni a férfit ha felajánlja, de cserébe én is adok később valamit neki cserébe. Ha közös megbeszélés után megyünk valahova akkor közösben fizetünk.


De mindezt félretéve, jó esetben nem azért vagy egy nővel mert valahova üríteni akarsz, hanem mert vonz a személyisége, érzelmeket tápláltok egymás iránt. Ha szerinted egy barátnő ugyan azt tudja csak adni, mint egy prosti, akkor ott nagy bajok vannak a fejedben.

2022. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
86%

Ha valakik együtt vannak csak van valami érzelem!

Ja...és..a prosti nem fog rád főzni, gyereket szülni (azt gondolom ehez is kell érzelem..) és nem fogja ki mosni a sz*ros gatyád ..

2022. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én sose vártam el egy férfitól se, hogy mindent ő fizessen, vagy hogy eltartson. Sőt. Sokszor volt, hogy én kerestem jobban, mint az aktuális párom, vagy az exférjem. Ráadásul az exférjemnek elég költséges hobbija volt, amiben - mivel szerettem - támogattam is. Szóval nem minden nő és nem minden férfi egyforma.
2022. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Amit leírtál, az a támogatói kapcsolat egy formája (a férfi fizeti a nő bizonyos költségeit, cserébe vele van a nő). A prostinak meg készpénzben fizeted az óradíját. Ennyi a különbség.
2022. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
6 ez esetben te normális nő vagy, sokan mások.
2022. márc. 23. 00:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!